<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2005   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
07-07-07 09:34  1-2/2005 Czołg średni T34/85 RUDY
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1-2/2005 Czołg średni T34/85 RUDY

WSMK - Karta Modelu

 
07-07-07 11:23  Galeria autorska (Roman)
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Model ten zrobiłem około rok temu. Przyznać trzeba, że jego waloryzacja sprawiła, że jest bardziej podobny do zabawki niż do repliki, ale przynajmniej przećwiczyłem parę technik modelarskich (a zwłaszcza cierpliwość), potrzebnych przy wykonywanym obecnie modelu kanonierki.




--
Pozdrawiam.
-----------------

 
07-07-07 11:26  Galeria autorska (Grzegorz)
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

Dokładnie rok temu ok godziny 18.00 wybuchło moje powstanie modelarskie. Czyli inaczej mówiąc jest to Pierwsza Rocznica Sklejania .Więc ten pierwszy model który zaczynałem kleić przedstawiam wam do krytyki:


Jedynym usprawiedliwieniem jest to że nie miałem ful narzędzi tylko:
nożyczki,ostrze skalpela nr 10, kombinerki ,pilnik i kleiłem to SuperGlue i niczym więcej...

--

 
09-07-07 20:15  Galeria autorska (Kłosek)
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Jest to mój pierwszy ukończony czołg... Kleiłem najlepiej jak umiałem, ale teraz to człowiek by wiele rzeczy zmienił :P



To tyle..

Pozdrawiam, Kłosek!

Post zmieniony (23-03-09 19:10)

 
09-07-07 22:29  Galeria autorska (PanPanek)
panpanek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


 - 3

T34/85 to pierwszy model z którego budowy przeprowadziłem relację w internecie. Jest również pierwszym modelem przy którym użyłem (choć nieco prowizorycznie) retuszu. Zaprojektowany został przez mistrza- Pawła Mistewicza. Skleiłem go w wersji uproszczonej. "Rudego" zapamiętam na bardzo długo. Nie było absolutnie żadnych problemów ze spasowaniem części.

 
30-07-07 19:52  Galeria autorska (Stachu B.)
Stachu B. 

 - 1

Cóż... Kolejny "Rudy" z 2005 roku w tej pięknej galerii :-)
Ilość ukończonych modeli wartych pokazania potwierdza to, co zauważyłem w czasie budowy: klejenie tego czołgu to sama przyjemność. Wszystko elegancko spasowane bez wymyślnych detali o wielkości pchły, ale efekt końcowy bardzo miły dla oka.
Jedyny problem to słaby druk - kolory co prawda jednolite i bez przesunięć, ale za to zielony nie wszędzie taki sam... Mimo to zachęcam wszystkich do zmierzenia się z dziełem pana Mistewicza!

 
03-11-07 22:56  Galeria autorska (Andrzej Px48)
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1


Nad modelem pracowałem ok.pół roku.Nie było żadnych problemów z pasowaniem części.Moja wena twórcza postanowiła dokleić wszystkie śruby,wykonać od nowa jarzmo armaty,fakturę odlewu wieży , dodać spawy pancerza i gąsienice od Draf Model. Pomalowany model stał na półce dopoki nie zawiozlem go na Osowskie Spotkanie Modelarzy. Tam Piterpanzer przekształcił go za pomocą aerografu w wóz z Brygady im.Boh.Westerplatte.Numer taktyczny i orzełki na wieży malowałem przez szablon z ręki wg orginalnego zdjęcia.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
07-05-08 18:03  Galeria autorska (stanisław.z)
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22



Post zmieniony (13-09-18 11:19)

 
20-08-08 23:11  Galeria autorska (Janek)
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Witam, jeszcze jeden kaczor w galerii:



Pozdrawiam

--

 
23-03-10 11:36  Galeria autorska (Biess)
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam.
Bardzo dobre opracowanie. Model godny polecenia : )
Zastosowałem na nim lekkie brudzenie.

Pozdrawiam

--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024