<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2005   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-07-07 09:29  7-8/2005 Gdańska Karaka z XV w. Piotr z Gdańska
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

7-8/2005 Gdańska Karaka z XV w. Piotr z Gdańska

WSMK - Karta Modelu

 
20-05-09 19:58  Galeria autorska (chemikmarcin)
chemikmarcin 

 - 2

Witam wszystkich Modelarzy! Przedstawiam kolejną galerię, w której zamieściłem zdjęcia modelu Piotra z Gdańska. Budowa żaglowca przebiegła bez problemów, niemniej jednak nie ustrzegłem się pewnych niedociągnięć. Zapraszam do obejrzenia!



--

 
28-01-10 16:34  Galeria autorska (SŁONECZKO)
SŁONECZKO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 2

Wita wszystkich

Pragnę zaprezentować model Karaki Piotr z Gdańska z wydawnictwa Mały Modelarz w skali 1:200. Model sklejało się dość dobrze, choć było kilka pytajników po drodze, ogólnie zbyt mało rysunków. Na koniec kilka fotek

 
31-08-10 22:50  Galeria autorska (Marek The)
Marek The 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 24

Oto Piotr z Gdańska w moim wykonaniu. Kadłub maszty i wyposażenie pokładu zbudowałem w 2 tygodnie od ukazania się. Nie miałem specjalnych problemów przy budowie. Olinowania brakowało do bieżącego roku. W końcu zdecydowałem się na zakończenie budowy i z pośpiechu sknociłem parę rzeczy z czego najbardziej w oczy rzucają się jufersy. Nauczka na przyszłość...





--
Pozdrawiam
Marek :D

 
13-03-11 18:21  Galeria autorska (Łukasz_K)
Łukasz_K 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Witam. Oto moja wersja Piotra z Gdańska. Model przyjemny w budowie, choć pojawiło się kilka pytań po drodze odnośnie wykonania olinowania. Maszty oraz bloczki są drewniane, żagle z płótna. Zapraszam do oglądania.





--

Post zmieniony (13-03-11 21:42)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024