<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2004   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
09-07-07 17:19  6/2004 Samolot myśliwski Sopwith F.1 CAMEL
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

6/2004 Samolot myśliwski Sopwith F.1 CAMEL

WSMK - Karta Modelu

 
09-07-07 22:33  Galeria autorska (PanPanek)
panpanek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


 - 3

Model zaprojektowany przez Pawła Mistewicza- według mnie najlepszego projektanta modeli z Małego Modelarza. Model sklejało się świetnie, nie było żadnych problemów ze spasowaniem części.

Oto kilka zdjęć:

 
12-07-07 15:11  Galeria autorska (Dziadek)
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
Chciałem przedstawić model samolotu myśliwskiego Sopwith F.1 Camel opracowania Pana Mistewicza model w skali 1:33 MM nr 6/2004r. Co do modelu to kleiłem go w pierwszej wersji oznakowania. Zainteresowanych relacja z klejenia modelu zapraszam na link patrz poniżej - modele na półce. A oto efekt końcowy ;-)
Pozdrawiam...


--

Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

Post zmieniony (12-07-07 15:13)

 
05-08-07 00:44  No Subject
Sebastian Cz. 



 - 16



Post zmieniony (01-11-18 13:02)

 
09-08-07 16:15  Galeria autorska (Piotr Kata)
piotrkt 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 1


 - 5

Jest to bardzo dobrze opracowany i efektowny model. Olinowanie zabiera trochę czasu, ale warto go poświęcić dla końcowego efektu. W moim przypadku na minus można zapisać materiał z którego wykonałem naciągi (nić). Włochatość ich jest aż nadto widoczna. Polecam wszystkim ten model, naprawdę nie natraficie po drodze na żadne problemy. Moja relacja znajduje się tutaj .







--



Post zmieniony (05-10-08 13:00)

 
10-10-09 18:24  Galeria autorska (SŁONECZKO)
SŁONECZKO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 2

Witam
Model jest bardzo dobrze opracowany, rysunki przejrzyste, całość po sklejeniu prezentuje się fantastycznie, gorąco polecam :)





SŁONECZKO

--

 
31-10-10 14:02  Galeria autorska (vwsmok)
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Model zeskanowany i przemalowany.
Przedstawia maszynę por. L. S. Breadnera z 3 dywizjonu RNAS w grudniu 1917 r.







--

Post zmieniony (25-08-18 14:55)

 
23-05-11 19:58  Galeria autorska (Bizon)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Model powstał w tym samym roku co wydany został model.
Jest to bardzo fajny projekt Pana Mistewicza i jest to bardzo dobry projekt wszystko zgodnie do siebie pasuje, choć nie należy do prostych ze wzgledu na olinowanie i dwa płaty.


--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
20-06-12 12:33  Galeria autorska (Windus)
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Nie mam z dużo zdjęć w galerii ale to mały model i nie bardzo co jest fotografować. Mam nadzieję, że spodoba się moje wykonanie chociaż popełniłem sporo błędów.






Podsumowując, model przyjemnie się skleja ale jest trochę zabawy z naciągami. Chociaż przy Oyodo praca nad Camelem to pikuś. Nie trzeba go szerzej opisywać bo został sklejony przez wiele osób i jest na jego temat dużo opinii.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
07-05-13 12:04  Galeria autorska (Ryszard)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Sopwith F.1 "Camel" w malowaniu 7 EM im. T.Kościuszki. Samolot użytkowany przez amerykańskiego ochotnika por.pil. K.M.Murraya będący jego prywatną własnością.
Pokrycie płócienne, folia - blachy pokrycie silnika. Poszerzony otwór baldachimu, dodane wzmocnienia (3 paski) osłony silnika, zdjęte osłony km-ów - tak jak na zdj. oryginału. Dorobione zastawki pod koła i stołek dla obsługi.


Post zmieniony (30-08-18 07:50)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024