<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2003   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-07-07 15:42  4-5-6/2003 Samolot myśliwski Su-27B Flanker
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

4-5-6/2003 Samolot myśliwski Su-27B Flanker

WSMK - Karta Modelu

 
25-07-07 16:35  Galeria autorska (Partyzant)
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Witam,
Chciałbym skromnie dodać kilka zdjęć mojego modelu.Myślę ,że jeśli odeślę do relacji z budowy tego modelu w wykonaniu BeBe to mój komentarz co do budowy tego modelu i problemów z tym zwiazanych nie będzie już konieczny.tutaj
A oto zdjęcia.


Pozdrawiam

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
15-07-09 13:07  Galeria autorska (3silnia)
3silnia 



 - 10

Suczka to piękny model jest. Problem stanowi brak rakiet, ale się wzieło z innej i jest dobrze. Bardzo pracochłonny model, ale jest!!!!!






--

Post zmieniony (07-02-16 20:03)

 
03-08-10 16:19  Galeria autorska (sony)
sony 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 4


 - 10

Jest to jeden z moich ulubionych modeli, kiedy go kleiłem nie stosowałem jeszcze retuszu, kółka skleiłem prosto z wycinanki, nie wypełniając ich w środku, przez co uległy zniszczeniu :cry: Do zrobienia fotek skleiłem je na szybko, w najbliższym czasie jednak je wymienię ;) Mam w swoich zbiorach jeszcze jeden egzemplarz tego modelu, i na pewno trafi pod olfę :) ;) kleił się bardzo przyjemnie :)



--
Pozdrawiam, Sony :)

 
24-02-11 21:21  Galeria autorska (Lotnikus)
Lotnikus 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Efektowny model bardzo ciekawej maszyny. Przyjemny w sklejaniu, ale skomplikowany i czasochłonny. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to wloty powietrza, ale gdyby mi to bardzo przeszkadzało, nie kleiłbym tego modelu ;) Od siebie dodałem do modelu właściwie tylko kilka drobiazgów. Podczas sklejania modelu popełniłem błędy, które można było uniknąć. Całość polakierowana lakierem akrylowym, wygląda jak widać na załączonych obrazkach





--

Post zmieniony (24-02-11 21:23)

 
09-01-15 00:08  Galeria autorska (Art)
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Ten samolot dawno już za mną „chodził”. Uważam, że to jeden z najładniejszych odrzutowców.
Podczas budowy walczyłem dzielnie, choć czasami walka nie była równa (ze wskazaniem na materię).
Od siebie dodałem m in. wypuszczone sloty, trochę wywietrzników z żaluzjami na poszyciu kadłuba, nieco przewodów przy goleniach podwozia, a także otwarty hamulec aerodynamiczny z pewnym, nieco „politycznym” akcentem.
Samolot powstawał w czasie narastającego konfliktu Rosji i Ukrainy, wstawiłem więc „wspomnieniowo” gordyjski węzeł flag tychże krajów.

Model dedykuję Heniowi, od którego się u mnie zaczęło to dzióbanie, i który nadal trwa w nas.

Zapraszam do obejrzenia galerii.





- - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - -

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
26-04-18 14:47  Galeria autorska (rafalxj600)
rafalxj600 

 - 16





Post zmieniony (26-04-18 14:57)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024