<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2003   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-07-07 15:42  1-2/2003 Samolot myśliwski P-51B Mustang
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1-2/2003 Samolot myśliwski P-51B Mustang

WSMK - Karta Modelu




 
25-07-07 16:52  Galeria autorska (Partyzant)
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Witam,
Modelik sklejał się bezproblemowo.Zastosowałem się w trakcie budowy do wszystkich zaleceń autora opracowania , a więc użyłem kartonu do podklejania o grubości 0,5mm. Dla mnie klejenie poszycia na jednej wrędze w przypadku tego modelu to było wielkie nowum. Nie wyobrażałem sobie aby było możliwe połączenie dwóch połówek poszyć na pasku kartonu o szer. 2mm oklejonego na wrędze o grubości 0,5mm. Mimo wszystko jednak sie dało i wszystko ładnie pasowało. Gdyby nie zła kolorystyka modelu (tyle odcieni zieleni na jednym modelu) można by zaliczyć ten model do jednego z najleprzych wydanych przez MM.



Przepraszam, że tylko trzy zdjęcia , ale trzy lata temu jeszcze nie myślałem o licznijszym wykonywaniu zdjęć moich modeli.
Pozdrawiam.

--

Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

Post zmieniony (25-07-07 17:32)

 
09-03-09 10:50  Galeria autorska (Grześ444)
wojciechG 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 15


 - 2

Witam, również uważam, że to jeden z lepszych modeli MM (na których praktycznie się ''wychowałem''). Pewną innowacją (waloryzacją), którą wprowadziłem to pełne ruchome usterzenie (oczywiście obrotowe śmigło i koła). Niestety model został lekko zeszpecony w momencie lakierowania. Użyłem akrylowego lakieru, który ''sfalował'' powierzchnie skrzydeł....





Pzdr

Pozdrawiam
Staram się jak potrafię - kleję dla przyjemności

Post zmieniony (09-03-09 22:49)

 
29-05-09 14:45  Galeria autorska (3silnia)
3silnia 



 - 10

Fajny model w klejeniu. Początkującym nie polecam!! Po wykonaniu prezentuje się super z np. Me - 109 postawionym obok.




--
4! ? 3!

 
23-03-10 12:20  Galeria autorska (Biess)
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam.
Opracowanie raczej dobre i szczegółowe. kilka części pomalowałem bo miały zły kolor, szkoda że nie uwzględniono zapasu : (

Pozdrawiam!

--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
06-12-15 21:45  Galeria autorska (Ryszard)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wykonany w 2005 r. gdy powróciłem do modelarstwa.


Post zmieniony (28-08-18 15:19)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024