<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2002   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-07-07 18:31  10-11/2002 Amerykański samolot myśliwski Grumman F4F Wildcat
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

10-11/2002 Amerykański samolot myśliwski Grumman F4F Wildcat

WSMK - Karta Modelu

 
26-07-07 15:27  Galeria autorska (KPaweł)
KPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


 - 1

Model sklejony prosto z wycinanki, za wyjątkiem oddzielonych powierzchni sterowych, figurki pilota no i "śladów eksploatacji":)



Pozdrowienia!
Paweł

--
Wypociny:
Curtiss BF2C-1 Hawk; Grumman F4F Wildcat; Dewoitine D-520; Spitfire Mk I; Martin Kitten; Ła-5FN;Mosquito FB VI;Nowgorod;Mustang III

 
26-09-07 17:16  Galeria autorska (The End)
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Model wspaniale opracowany , jedynie sporym minusem jest druk i papier . Pierwszy mój model po kilkuletniej przerwie ;) Od siebie dodałem osobne powierzchnie sterowe , silnik oraz poprawiłem nieco malowanie znaków .




--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
31-12-07 17:06  Galeria autorska (som11)
som11 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 5

Fajnie opracowany model. Minus to papier (mechaci się) i nie jest pokazane, gdzie trzeba umieścić dwie bomby. Dodałem pasy przy fotelu pilota oraz silnik z cylindrami i popychaczami zaworów. Cały model pomalowałem lakierem akrylowym bezbarwnym w aerozolu. Wyszły ciemne, szpecące plamy, ponieważ w tych miejscach od wewnętrznej strony malowałem emalią. Oszklenie kabiny zrobiłem sam, koła zrobione z tektury . Model warty polecenia innym.


 
06-03-09 19:37  Galeria autorska (Moromen)
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Witam!
Zgadzam się z moimi przedmówcami: opracowanie bardzo fajne (można polecić początkującym), ale karton sie mechaci.

A co do mojego Wildcata...
Jest on owocem ok. miesięcznej pracy. Mimo wielu niedoskonałości jestem z niego zadowolony.

Galeria jest tutaj
A relacja tutaj

Fotki (myślę, że mogą być):

Małe porównanie co do wielkości :D :

Wymiary modelu:
długość...............ok.28cm
rozpiętość...........ok.34cm
wysokość............ok.11cm

Pozdrawiam

--
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

 
04-06-10 22:09  Galeria autorska (MicZ)
MicZ 



Na Forum:
Galerie - 4


 - 4

Tak, jak zostało już wcześniej powiedziane bardzo fajne opracowanie. Jedynymi minusami modelu są: delikatny karton i brak przejścia skrzydło-kadłub. Polecam początkującym!



--
..:: Micz ::..

 
12-03-14 18:01  Galeria autorska (Przemek)
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9

Ogólnie rzecz biorąc, model jest dobrze zaprojektowany i wszystko ładnie pasuje, polecam.




p.S: ostatnia fotka przedstawia samolot po małej "modernizacji"

--

Post zmieniony (23-03-14 18:04)

 
01-02-15 23:08  Galeria autorska (air_22)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1



--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
02-06-17 15:13  Galeria autorska (killy9999)
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Relacja z budowy

Dodałem makietę silnika, osobne lotki i ster wysokości oraz nieco przerobiłem podłogę kabiny, żeby było z niej widać okienka w dole kadłuba. Zbiorników i bomb nie przyklejałem, bo samolot z tego okresu (tzn. w tym kamuflażu). prawie na pewno nie mógł ich mieć. Kleiło się idealnie.



--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
24-08-18 16:32  Galeria autorska (Grzecho_W)
Grzecho_W 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Tak się napatrzyłem na galerię air_22, że też zachciałem, taki samolot. Nie wyszedł tak okazale ale jestem zadowolony ze swojej pracy. Ślinik został uplastyczniony. Jest to mój pierwszy sklejony samolot. Polecam każdemu ten model.

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024