<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2001   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-07-07 18:42  1-2/2001 Amerykański samolot wielozadaniowy F-4E Phantom II
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1-2/2001 Amerykański samolot wielozadaniowy F-4E Phantom II

WSMK - Karta Modelu


 
12-09-09 11:14  Galeria autorska (Marek The)
Marek The 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 24

Przedstawiam F-4E Phantom II w moim wykonaniu.
Początki budowy sięgają odległych czasów kiedy jeszcze nie stosowałem retuszu. Tak powstał kadłub a koleje etapy budowy były mocno rozciągnięte w czasie tak że finisz prac miał miejsce dopiero w tym roku. Długi okres powstawania modelu spowodowany był tym że musiałem co jakiś czas sobie od niego odpocząć aby całkiem nie zaniechać budowy. Praktycznie każdy element wymagał dopasowania, należytej uwagi i odpowiedniego rozwiązania pojawiających się trudności w budowie, chociaż nie jest to model skomplikowany (prostota modeli tego projektanta ma jednak coś w sobie i chyba zbuduję resztę projektów tego autora jakie mam na półce).
Od siebie dodałem wnęki na podwozie, których wycinanka nie przewidywała. Model prawie całkiem ukończony przestał ze dwa lata bez osłony kabiny. Próbowałem sam ją wytłoczyć, jednak się poddałem i zamówiłem ze sklepu. Niestety jak widać ten etap budowy skopałem totalnie, zabrakło już siły i chęci. Niedopasowałem poszycia w tylnej części kabiny więc poszedłem na łatwiznę i wstawiłem tam nieudolnie wyretuszowany kawałek oklejki. Mimo wszystko model powstał, a efekt moich prac prezentuję poniżej.







--
Pozdrawiam
Marek :D

 
03-08-10 16:03  Galeria autorska (sony)
sony 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 4


 - 10

Model sklejony bardzo dawno temu, miałem z nim dużo problemów (Błędy - większość - jak nie wszystkie :oops: z mojej winy :P )



--
Pozdrawiam, Sony :)

 
05-02-12 22:42  Galeria autorska (kolighyt)
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Model posiada pewne niedokładności, ale jak widać do przeskoczenia. Jedną parę rakiet trzeba dorobić we własnym zakresie.



--

Post zmieniony (09-02-12 21:38)

 
16-02-15 21:09  Galeria autorska (Koralik)
Koralik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 5


 - 4

Model F4 E Phantom II należy do modeli dość zaawansowanych technicznie i trudnych do wykonania.
Spasowanie elementów wymaga pewnej wprawy szczególnie wymagające są elementy wlotów powietrza oraz podgięte końcówki skrzydeł.

Szczegółowy opis budowy i relacja znajduję się pod tym adresem:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=280664&t=280664&filtr=1&page=1

Model F4 E doskonale się prezentuje i zdecydowanie polecam wszystkim wykonanie tego modelu.



--

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024