<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2000   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-07-07 18:04  6/2000 Polski okręt podwodny ORP Dzik
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

6/2000 Polski okręt podwodny ORP Dzik

WSMK - Karta Modelu



 
06-08-07 21:03  Galeria autorska (KoRsarz)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Model klejony kilka lat temu, umiejetności mialem wtedy raczej srednie, ze wskazaniem na kiepskie. Model jednak kleil sie bardzo przyjemnie- moge go polecic początkującym.



--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
26-10-07 20:40  Galeria autorska (messer)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Takiego Dzika kiedyś wypociłem:



Post zmieniony (27-07-17 22:37)

 
12-09-09 12:09  Galeria autorska (Przemek)
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9

Moja 2 galeria.

Ten model powstał na początku 2005 roku jak prezent dla kolegi na 18 -nastke, z tąd tak własnoręcznie wykonana gablotka i dedykacje. Sam model jest dobrze opracowany karton przyjemnie się formuje. Łańcuszki wykonałem własnoręcznie i pomalowałem czarnym tuszem, relingi z rozciągniętych ramek po plastikowym modelu.Retusz pisakami :) i farbkami plakatowymi. Problem był przy rufie gdyż wręgi nie pokrywały się z poszyciem ale to łatwo rozwiązałem sklejka. Najbardziej skopałem poszycie przy dziobie nie zauważyłem przesunięcia jednego elementu a jak się zorientowałem było już za późno:( z lewej strony jest ok.Model można polecić początkującym.

Obecnie kontakt z kolegą się urwał wiec te fotki to jedyne co zostało po tym okręcie.



--
Modelarze wszystkich krajów,łączcie się!!!

 
08-01-12 23:01  Galeria autorska (kolighyt)
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Ostatni okręt, jaki ukończyłem w czasach przedretuszowych. Całkiem nieźle spasowany.



--

Post zmieniony (09-02-12 22:21)

 
08-03-14 08:10  Galeria autorska (CYGAN)
CYGAN 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Ostatni model jaki skleiłem przed długą przerwą… przyjemność sklejania, oraz przede wszystkim ,,Torpeda w celu” sprawiła że akurat ten okręt będzie u mnie zawsze… nawet jeśli będę go musiał ukryć przed żoną i dzieckiem :D


--

Post zmieniony (08-03-14 08:15)

 
16-11-17 21:02  Galeria autorska (Qzek3)
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Witam Forumowiczów 😉. Chciałbym pokazać wam mojego Dzika. Model znany więc nie ma się co rozpisywać. Ogólnie fajnie się go robiło.




--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024