<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2000   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-07-07 18:01  1-2/2000 Galeon Zygmunta Augusta Smok
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1-2/2000 Galeon Zygmunta Augusta Smok

WSMK - Karta Modelu



 
12-07-07 15:39  Galeria autorska (The End)
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Galeon Smok . Model dość już sfatygowany , klejony zaraz po wydaniu . Chyba największym mankamentem w modelu jest kolor pokładu . Poradziłem z nim sobie robiąc go od nowa na żółtym bristolu .

Oto zdjęcia :



--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
24-12-08 21:40  Galeria autorska (OSTOJA)
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Galeona Zygmunta Augusta SMOK jest modelem dość trudnym, ale upór i cierpliwość modelarza jest w pełni wynagrodzona:



Relacja z budowy modelu była prowadzona na forum sklejmy.com link do relacji: SMOK. W relacji został zamieszczony dokładny opis wykonania żagli dla Smoka. Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (12-08-11 20:20)

 
20-05-13 21:25  Galeria autorska (kolighyt)
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Witam

Przedstawiam galerię modelu, który rodził się w bólach. Zacząłem go cuś ok. 8-9 lat temu, a skończyłem 2 miesiące temu. Widać na nim niestety ewolucję mojego warsztatu tzn. kadłub jest powgniatany i bez retuszu, ale im dalej tym robi się znośniej. jeśli chodzi o opracowanie: krzywy kadłub to naprawdę nie tylko moja wina - oklejki nie pasowały najlepiej. Denne oklejki 17L i P są takie same (nie mają być). Dobrze sobie zeskanować części bloków i jufersów - jest ich za mało. Działa pod gretingami są sklejone, ale i tak ich nie widać:)





--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
14-06-17 16:18  Galeria autorska (Petrov)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Model malowany. Przysporzył mi niemało nerwów, ale był to model na prezent, więc uparłem się, żeby go skończyć. Mój ostatni model żaglowca z MMa i nigdy więcej...





Link do relacji:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=310741&t=310741&filtr=0&page=1

--
54323031

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024