<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1999   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-07-07 00:14  3/1999 Japoński samolot Kawanishi N1K1-Ja Shiden
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

3/1999 Japoński samolot Kawanishi N1K1-Ja Shiden

WSMK - Karta Modelu

 
21-08-07 19:24  Galeria autorska (Marek The)
Marek The 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 24

Model ten ma szkieletową konstrukcją kadłuba. Nie było to specjalnie proste ale nie zrezygnowałem z tego sposobu i skleiłem tak jak widział to autor. Jeszcze w tamtym czasie nie stosowałem retuszu.



--
Pozdrawiam
Marek :D

 
06-02-12 19:29  Galeria autorska (kolighyt)
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Zalałem go zbyt dużą ilością lakieru. Opracowanie ma błąd: w kołpaku jest miejsce na trzy łopaty, a są cztery.



--

Post zmieniony (09-02-12 21:45)

 
02-04-12 15:38  Galeria japoński samolot KAWANISHI N2K1-Ja SHIDEN
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witam , model ten dał mi do wiwatu , szkielet okazał się za krótki , musiałem sztukować , problemy z statecznikiem .Po ukończeniu postanowiłem wykonać małe ślady ,, eksloatacji,, czy to mi się udał oceńcie sami , mnie się podoba , zapraszam do oglądania , MAREK .

 
16-11-13 17:00  Galeria autorska (Przemek)
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9

Witam!

Po dość długiej przerwie z modelarstwem postanowiłem wrócić do tego pięknego hooby i skleić ten samolot. Z efektu jestem nawet zadowolony, aczkolwiek widze że muszę jeszcze spor popracować nad retuszem i czystością klejenia, bo w paru miejscach pobrudziłem samolot klejem lub farbą. Co do samego modelu jest całkiem nieźle spasowany aczkolwiek nie polecam go początkującym modelarzom, jest w nim kilka błędów które wymagają małych przeróbek. Sam samolot prezentuj się jednak po niezabudowaniu bardzo okazale.



--
Modelarze wszystkich krajów,łączcie się!!!

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024