<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1997   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-07-07 17:34  1/1997 Polski czołg lekki 7 TP
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1/1997 Polski czołg lekki 7 TP

WSMK - Karta Modelu

 
12-07-07 21:17  Galeria autorska (MARIUSZ)
MARIUSZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Oto mój model z tej wycinanki.
Model taki sobie , mógłby być lepszy , ale w chwili jego wykonywania byłem w euforii po odkryciu retuszu na czarno ( co widać). Poza tym ma już swoje lata , ale pomimo wszystkiego pokazuję go zwłaszcza z myślą o naszych najmłodszych kolegach.
Nie starajcie się od razu robić modele jak starzy wyjadacze , bo i tak Wam się nie uda , a przy okazji zniechęcicie się...
Popatrzcie , jak kiedyś robiłem modele , a i tak w chwili obecnej mam świadomość , że jest wielu , którzy zrobią to i tak lepiej.
Ale pozostaje zabawa , "fun" z tego , co się robi.
I róbmy to , jakkolwiek nam wychodzi.
Za każdym razem będzie ciut lepiej!



--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
11-09-07 13:30  Galeria autorska (kulek)
kulek 

 - 5

Bardzo prosty model czołgu, który dałoby się jeszcze bardziej uprościć, jeśliby zrezygnować z wykonywania żaluzji-będą wtedy narysowane-i wycinania otworów w gąsienicach-wtedy z kolei odchodzi dodatkowy problem z dopasowaniem otworków do siebie (ja najpierw wyciąłem, potem uformowałem, a następnie usiłowałem to jakoś ze sobą zestawić). Nawet układ napędowy tego pojazdu da się stosunkowo szybko skleić.

Mój model wykonany był dawno temu, jest wyretuszowany farbkami plakatowymi i polakierowany bezbarwnym lakierem w sprayu. Finezyjny brudzing typu "fantazja" ;), mam nadzieję, nie przesłania zbytnio, tego, o co w tym modelu "chodzi".

PS. Przepraszam, za naprędce robione tło moich modeli, ale zdjęcia robione były w biegu pożyczonym na chwilę aparatem.







Post zmieniony (12-09-07 14:15)

 
30-01-10 16:08  Galeria autorska (messer)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Dość nieudolnie wykonany model siódemki, sklejony zaraz po wydaniu. A skoro jeszcze istnieje to dołączam go do galerii, bardziej jako pamiątkę na to że go skleiłem niż materiał poglądowy.



Post zmieniony (27-07-17 22:43)

 
08-01-12 22:49  Galeria autorska (kolighyt)
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Z cyklu mój pierwszy raz: mój pierwszy czołg. To niestety trochę widać;)



--

Post zmieniony (09-02-12 22:16)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024