<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1996   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-07-07 18:43  10-11/1996 Samolot myśliwski Suchoj Su-27
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

10-11/1996 Samolot myśliwski Suchoj Su-27

WSMK - Karta Modelu

 
03-10-08 16:09  Galeria autorska (Marek The)
Marek The 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 24

Poniżej kilka fotek Su-27 według mojego wykonania. Kleiłem go w momencie ukazania się. Budowa modelu wymagała sporego nakładu pracy szczególnie w zakresie dopasowywania poszczególnych elementów. Było w nim wiele przycinania i kombinowania szczególnie jeśli chodzi o osłonę silników. Prostota konstrukcji tej wycinanki pozwalała na tego typu manewry, także dało się z tej wycinanki coś skleić. Dzisiaj, aby być zadowolonym z budowy, musiałbym włożyć w niego dużo więcej pracy.
Ze swojej strony pomalowałem mu krawędzie oprofilowania kadłuba na całej długości na czerwono ( ponieważ nie stosowałem wtedy retuszu a raziła mnie biała krawędź tej części ) oraz napis na statecznikach. Częściowy retusz wykonałem kilka lat później, gdy model był już gotowy, a kiedy zrozumiałem wagę tej czynności.



--
Pozdrawiam
Marek :D

 
04-06-10 22:16  Galeria autorska (MicZ)
MicZ 



Na Forum:
Galerie - 4


 - 4

Mój drugi w karierze model kartonowy, sklejany jakieś 8 lat temu. Po sklejeniu model podarowałem koledze i ostały mi się tylko stare fotki. Nie przypominam sobie abym miał jakieś trudności w czasie budowy samolotu. Model w całości klejony klejem polimerowym.



--
..:: Micz ::..

 
14-02-12 18:15  Galeria autorska (Rafał Ż.)
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Zdjęcie mocno archiwalne, znalezione w domu rodzinnym. Nawet nie pamiętałem, że było kiedyś wykonane ;)



Mój trzeci sklejony model. Były problemy w części ogonowej. Więcej jakoś nie pamiętam. Sklejany zaraz po wydaniu.
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024