<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1996   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-07-07 18:42  7-8/1996 Czołg T-34 Rudy
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

7-8/1996 Czołg T-34 Rudy

WSMK - Karta Modelu

 
12-07-07 21:25  Galeria autorska (MARIUSZ)
MARIUSZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

A oto i mój model z tej wycinanki.
Sklejał się dość dobrze, od siebie "zaszalałem" wykonując rury wydechowe i "poprawiając" osłony wentylatorów na wieży ( bo tak je widziałem w serialu...)
Ponadto widoczny jest ( aż za bardzo) retusz na czarno...
Do tego model przeżył chwilę grozy w rękach mojego bratanka - pozostała zfatygowana lufa ( dlatego starałem się unikać jak można jej ukazywania na fotkach...
Wciąż brakuje czasu , by to poprawić...( a taka była ładna...).


Acha!
Model ma wykonaną od podstaw zrolowaną na tyle wieży plandekę z chusteczki higienicznej. Została związana nitką , pomalowana i przetarta suchym pędzlem jaśniejszym kolorem.
To moje pierwsze zetknięcie z tą techniką malarską ;-)

--

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.



Post zmieniony (12-07-07 21:25)

 
30-07-07 17:08  Galeria autorska (neo)
neo 

 - 4

To teraz kolej na kolejnego "rudego"
Model wykonany przez ojca (w dziedzinie internetu nie ma zadnych wiadomości wiec foty wstawiam ja)
Model wykonany w standardzie, w oczy również rzuca sie retusz czarnym markerem, a na gąskach to jakby zmienił kolor przez te lata. Przy budowie żadnych większych problemów



--

------------------------------------------------------------------
Only karton :-)

Post zmieniony (30-07-07 17:12)

 
09-08-07 23:17  Galeria autorska (Sebastian1987)
Sebastian Cz. 



 - 16

Czesc
No to jeszcze moj "nieudacznik" ;] Ze wzgledu na diza ilosc popelnionych przy sklejaniu tego modelu, postanowliem pomalowac go farba Pactra. Gasienice zrobilem z tektury falistej, a linie podzialu narysowane sa pisakiem.



--
Pozdrawiam
Sebastian

 
12-08-07 09:15  Galeria autorska (Janek)
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Oto następny T-34, kiepsko pomalowany, ale w najbliższym czasie na nim będę się uczył malować modele aerografem.Jeżeli po nowym malowaniu będzie lepiej się prezentował to podmienię fotografie.

...

Pozdrawiam Janek

--

 
24-09-07 20:24  Galeria autorska (messer)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Mój Teciak ze zwaloryzowanymi gąskami ( plastikowe od sterowanego kablem modelu ISU-152 - pasowały idealnie na długość).



Post zmieniony (27-07-17 22:34)

 
02-05-12 22:02  Galeria autorska (fiemat96)
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Miły w sklejaniu, ale wymagający - dużo błędów.







--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
10-06-13 21:09   Galeria autorska (MAREK)
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witam kolejny model z serii pancerka , to klasyczny ,, RUDY ,, , jak mówią każdy powinien go mieć w swoich zbiorach . Początek budowy czołgu rozpoczęły moje dzieci , które widząc jak sklejam model [ wiatrak ] też by chciały ,, coś ,, skleić . Dostali Rudego , ale jak to dzieci 6 i 8 lat szybko się zniechęciły . Była sklejona wanna i wieża z lufą . Model miał iść do pieca ale , ale WIELKIE ODKRYCIE AMERYKI , dowiedziałem się kupując kolejny model o stronie www. konradus .com . Zakupiłem szpachlę samochodową i do roboty , model został ukończony , ręcznie pomalowany , oraz eksploatacja mojego pomysłu .



Są to dwa zdjęcia które mi zostały , jest on w towarzystwie innego ,,teciaka ,, o którym będzie mowa w innej części mojej galeri . Po wielu namowach kolegi Piotrka [psik psik ] zgodziłem się na pomalowanie , które odbyło się na kolejnym zlocie w Wrocławiu , oto co wyszło ,





Zapraszam do oglądania , ciąg dalszy galerii moich modeli -- niebawem , pozdrawiam MAREK .

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024