BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
02-01-05 18:53  Re: Figurki w skali 1:25 ?!
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Cześć!!!!!!!!!!!!
Wczoraj chciałem odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące figur w skali 1-25 i tak pstrykałem ta technologią ,że wysłałem do Rajkuba.Zorietowałem się,gdy przyszła odpowiedż.Zapraszam na stronę http://www.piterpanzer.com .
Cały czas nosi mnie aby ruszyć dwudziestkę piątkę bo to moja ulubiona,choć trudno dostępna ( w plastiku) skala. Co myślisz o figurach ,gąsienicach ,czy kołach z żywicy.A może blaszki? Są chętni do produkcji,ale min. ilość to 50 szt.Trzeba by zebrać kilku miłośniow1-25 i kupić hurtem np. uniwersalną blachę .Pozdrawiam,czekam na odpowiedz Piter.



PS.na mojej stronie też znajdziesz zdjęcie z królewskim.To był POWER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post zmieniony (18-06-11 18:49)

 
11-01-05 08:36  Re: Figurki w skali 1:25 ?!
ams 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Piterpanzer - podaj wiecej szczegółów odnośnie wykonania tej serii np. gasienic do skali 1:25 - do jakich typów, z czego, za ile (przy progu 50 chętnych osób) itp.
Byłbym zainteresowany - od lat czekam na taka inicjatywę...

pzdr
-----------
ams



 
11-01-05 18:21  Re: Figurki w skali 1:25 ?!
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

do ams,ale nie tylko!!!
Wchodzimy w szczegóły ,a tu tkwi diabeł (patrz trzeba płacić),dlatego zapraszam do kontaktu przez moją stonę.Trochę nowości w plastiku w 1-25 namacałem w internecie .Coś się dobrego dzieje.Pozdrawiam Piter

 
16-01-05 16:11  Re: Figurki w skali 1:25 ?!
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Piterpanzer, mam do Ciebie olbrzymią prośbe na początek. Czy nie zechciałbys zmienic koloru czcionki na swojej stronie głównej? :)

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
07-02-05 14:30  Re: Figurki w skali 1:25 ?!
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9


PzKzfw -wywołałes temat i nie dajesz znaku .Zobacz figury na stronie squadrona zrobione do nowego modelu Pz V ausf G. 4-ch grenadierów i 1/2 figury dowódcy.Piter

 
20-02-05 15:53  Re: Figurki w skali 1:25 ?!
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Niestety próbowałem kilkakrotnie wysłać wiadomość na podany przez Ciebie adres(Pzkpfw ) ale wróciła.Spróbuj skontaktować się na moją pocztę Piter

Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
09-03-05 14:19  Re: Figurki w skali 1:25 ?!
Grzesiek_-_ 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kiedyś była gazeta "Żołnierze wojen światowych". Są one w skali 1:25 (wg. moich obliczeń). Malowane ręcznie, podstawkę zawsze mozna odciąć:)

GG: 9022736

 
24-11-10 13:06  Odp: Figurki w skali 1:25 ?!
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Pozwoliłem sobie wykopać z czeluści forum ten wątek ponieważ!
Minęło tyle lat a nadal temat figurek w skali 1:25 jest dość słaby. Oczywiście można kupić żołnierzy wehrmachtu, mechaników rajdowych czy rycerzy ale ciężko ich umiejscowić np. przy modelu powojennego parowozu.
Znacie może koledzy jakieś strony, gdzie można nabyć figurki zwykłych "ludzi".?

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024