BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-09-09 18:39  Obrona Grochowa 1939. Inscenizacja.
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Dnia 26.09.2009r. w Warszawie na Pradze u zbiegu ulic Grochowskiej i Grenadierów odbyła się inscenizacja obrony Grochowa. Impreza zaczęła się dość póżno , bo w godz. 18.30-20.00. Większość zainteresowanych miało pretensje co do tak póznej pory.Zdjęcia robiłem jeszcze przy świetle dziennym zanim zaszło słońce.Mój aparat jest taki złośliwy ,że nie chce robić zdjęć nocą.Całość przygotowana perfekcyjnie .Zamieszczam trochę zdjęć. Aha ,nie patrzcie na daty na niektórych zdjęciach (córa mi je poprzestawiała)












--

Pt-47

Post zmieniony (27-09-09 18:42)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024