BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
10-01-07 09:09  Afryka północna - pomocy!
Błażej   

Drodzy koledzy forumowicze
Siedze teraz w szkole i musze robić prezentacje w programie power point na wybrany przezemnie temat ... poniewarz interesuje się historiom II Wojny Światowej wybrałem sobie temat walk w ąfryce północnej ... poniewarz chcę dostać dobrą ocenę ;P chciałem urozmaicić prezentacje jakimś filmem czy czymś ... zdjęć trohe mam ale rzadnego filmu i dlatego prosze was o powoc!!!

 
10-01-07 15:21  Re: Afryka północna - pomocy!
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

8-O ????

--





Post zmieniony (12-01-07 15:29)

 
12-01-07 11:41  Re: Afryka północna - pomocy!
Grzesio   

1. www.youtube.com
2. Search > north africa
3. Search > el alamein
4. Search > tobruk
I tak dalej...

Obawiam się jednak, że jeśli wprzódy nie zapoznasz się z dziełem pt. SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY to w uzyskaniu dobrej oceny żaden film nie pomoże...

Pzdr

Grzesiu

 
12-01-07 16:55  Re: Afryka północna - pomocy!
Błażej   

Ortografia to mój słaby punkt ;)

 
12-01-07 21:24  Re: Afryka północna - pomocy!
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Zainstaluj nowego Firefoxa. Tam jest słownik taki jak w Wordzie. Sprawdza i podkreśla błędy;-)

--
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
18-01-07 19:51  Re: Afryka północna - pomocy!
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

W ''Encyklopedia drugiej wojny światowej '' numer 6. Jest tam film dokładny [według mnie]
Poza tematem: Masz fajnie.Nauczyciel u mnie spiesząc się w minutę opowiedział całą
' afrykę' na lekcji...lool

--

 
20-01-07 15:36  Re: Afryka północna - pomocy!
Błażej   

Mam ten film ... u ciebie to hociasz minuta a ja miałem tylko nazwe El-Alamein do nauczenia :(

 
20-01-07 16:41  Re: Afryka północna - pomocy!
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Błażej plisss, czytam Twój wpis i nie moę zrozumieć o co chodzi. Nie mówię o błędach ortograficznych , ale o sens wypowiedzi.
Nauczyciel dał Ci nazwę El-Alamein ?? Na tabliczce ??

--


 
20-01-07 22:36  Re: Afryka północna - pomocy!
Błażej   

Nie... na lekcj historii miałem tematy drugiej wojny światowej i nauczycielka powiedziała nam że co do afryki musimy znać tylko nazwę El-Alamein bo "nic więcej ciekawego się nie działo" (!!!) tak wygląda dzisiejsze nauczanie

 
20-01-07 23:02  Re: Afryka północna - pomocy!
Hook6   

 

Może jak ją o tym uczyli na studiach to była na wagarach? :-)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024