BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
25-11-10 14:46  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
balcerek   

W sprawie modeli architektury mam dość duzo do powiedzenia.Jeśli jesteś zainteresowany ,to daj znać.

 
25-11-10 22:35  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
balcerek   

Nie zaczyna sie od czy,ale czy niky nie jest naprawdę zainteresowany architekturą?

 
29-11-10 17:14  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Zaglądam zawsze tu http://42.pl/u/2w7A bo tam najczęściej coś się pojawia w temacie architektury.
Tak więc jest nas więcej, ale i tak mniej niż wielbicieli militariów
Pozdrawiam

--

Post zmieniony (10-12-10 18:14)

 
29-11-10 18:21  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
balcerek   

Witaj tuhajbej,
Mam trochę różnych modeli aechitektury,np Rupert Chicken angielskie katedry,Merino-budowle hiszpańskie,etc,etc.Dysponyję wydawnictwem "Architektur aus Papier" Dietera Nievergelta-bardzo dobre żródło na ten temat.Ostatnio udało mi sie zdobyć,po 12 latach poszukiwania Katsura Imperial Villa wydawnictwa japońskiego Shubunsha.Bułgaria wydaje bardzo interesujące modele ,szukaj kolhida-bg.com,nie wiem,czy adres jest właściwy.Nie jestem zbyt dobry w komputerze.Stary gość jestem,niestety.Wnuczka jest moim cicerone komputerowym.Modelarstwem zajmuję się od 20 lat,przedtem plastiki.
Pozdrawiam serdecznie.
Sławomir/balcerek spodobał mi się z Alternatywy 4/

 
01-12-10 16:17  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9



Post zmieniony (10-12-10 18:15)

 
01-12-10 20:26  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
balcerek   

Mam rózne modele do wycinania i sklejania.Co do wysyłania zdjęć to po prostu nie wiem jak się to robi na forum.Mogę presyłać na pocztę e-mail.Japońską stronę canon papercraft znam doskonale,ale wiele ich modeli jest bardzo uproszczone jak np.Neuschwanstein-Schreibera jes lepszy,to samo z Himeji Castle.Mam Schreibera.
Mam wiele modeli francuskiego wydawnictwa L'Instant Durable,z Hiszpanii wydawnictwo Merino; z G.B. Rupert Chicken angielskie katedry,Mam modele wydawnictwa Arcatura/Hiszpania/nie istnieje od1988.
Ostatnio zdobyłem bardzo ładny model wydawnictwa Shubunsha-Katsura Imperial Villa;polowałem na ten model prawie 10 lat,wydany był w '95 r.
Mam jeszcze wiele innych modelZ literatury mam niewiele:Style w Architekturze/arcydzieła budownictwa europejskiego od antyku po czasy współczesne-Wielfried Koch;"Architekyur aus Papier-Dieter Nievergelt.
Tak to jest ta strona bułgarska,ale musisz szukać w rubryce-modele zaawansowane/za naprednali/.Nie wiem jak wprowadzić cyrylicę dlatego dlatego litery są normalne.
Pozdrawiam

 
01-12-10 21:17  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
balcerek   

Wysłałemna Twojego maila parę obrazków

 
02-12-10 13:18  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Spodziewałem się zdjęć modeli które zrobiłeś, a widzę że to jest oferta handlowa.
Po pierwsze temat nie powinien być otwierany w tym dziale, jest od tego dział Giełda kartonowa
Po drugie w tytule tematu powinieneś napisać "odsprzedam modele architektoniczne" , zrobić listę tytułów i cenę jakiej oczekujesz za tytuł
a tak to otwierasz temat ni z gruszki ni z pietruszki.




--

Post zmieniony (10-12-10 18:19)

 
02-12-10 18:49  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
balcerek   

jestem kolekcjonerem również,dlatego gromadzę.To była tylko informacja.
Nie mam doświadczenia w wysyłaniu zdjęć-jestem niedoświadczonym komputerowcem.
Możesz wiadomość usunąć .
Pozdrawiam

 
02-12-10 22:43  Odp: Kartonowi budowlańcy - ilu nas jest?
balcerek   

Poszukaj Muzeum Zabawek w Kielcach.Wydają tam kilka modeli kartonowych Wsi KIeleckiej.Modele po symbolicznej złotówce.
To też tylko informacja.No cóż możn i tak.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024