<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1993   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-07-07 22:22  12/1993 Samolot Yokosuka D4Y4/Suisei
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

12/1993 Samolot Yokosuka D4Y4/Suisei

WSMK - Karta Modelu

 
15-08-07 13:26  Galeria autorska (Piotr C.)
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Model powstał mniej więcej w czasie gdy pojawił się w kioskach, byłem wtedy chyba w 6 lub 7 klasie podstawówki.
Suisej był chyba moim pierwszym samolotem w którym wykonałem całą kabinę jaką MM dawał w wycinance, aby było widac wnętrze nad którym się natrudziłem powycinałem szybki i w to miejsce włożyłem folię pozostałą po jakimś bukiecie z kwiaciarni, efekt był ładny aczkolwiek co widac na zdjęciach nie było to rozwiązanie wytrzymałe.
Model już wtedy retuszowałem, ,może nie wygląda teraz to zbyt ciekawie ale wtedy uważałem że jest na naprawdę dorbrz zrobione.
Samolot wiele przeżył i niestety przez te lata zagubił gdzieś podwozie.

Oto parę fotografii:



--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
02-04-10 05:10  Galeria autorska (Karol)
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Model lekko poprawiony w fotoszopce.calkiem ladnie sie zlozyl



To moj pierwszy (skonczony) model po ok 10 latach.

Post zmieniony (22-10-17 02:14)

 
08-04-13 20:34  Galeria autorska (Majkel 91)
Majkel 91 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 24


 - 14

Model klejony w lipcu 2012. Biorąc pod uwagę to ile miałem z nim problemów, to jestem zadowolony z końcowego efektu. Ciężko mi jest sobie przypomnieć część która pasowała od razu po wycięciu ( za duże wręgi, niektóre segmenty trochę krzywo rozrysowane (segment tuż przed kabiną ), też z osłoną kabiny jest coś nie tak )
Jeśli chodzi o wykonanie to przede wszystkim elementem który mógł wyjść lepiej to kołpak. Za mało naciąłem listki i wyszedł trochę kanciasty. Oczywiście jakieś inne drobne niedociągnięcia też się zdarzyły :-)

Na zdjęciach widać, że trochę przesadziłem z lakierem i z oświetleniem :-)

--

Pozdrawiam! Michał
Łódzka Sjesta Modelarska

Fw-190F, Hien,MiG-21MF, Trident II, Zero, PZL-50A, Saturn V, Jak-1000
671 RTM, USS Sturgeon, 670, ORP "Orzeł" III, 971 B, 971 M, USS North Dakota
Schleswig- Holstein 406mm, Wrocław Ratusz, Inowłódz
Hetzer

"(...) wiesz, jaki jest najbardziej tragiczny moment w życiu mężczyzny? Kiedy towarzysząca mu na plaży kobieta mówi: "Wciągnij brzuch!", a on to właśnie już przed chwilą zrobił."- por. Sławomir Borewicz

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024