<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1992   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 22:39  11-12/1992 Lotniskowiec USS Belleau Wood
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

11-12/1992 Lotniskowiec USS Belleau Wood

WSMK - Karta Modelu

 
15-08-07 19:31  Galeria autorska (Dariusz)
Dariusz 

 - 1

Model kleiłem ponad 10 lat temu. Nie pamiętam zbyt dużo szczegółów co do jego skejalności. Jeden utkwił mi w pamięci - kominy,nie trzymające kąta nachylenia. W efekcie wszystkie wykreśliłem i wykonałem we własnym zakresie, a oryginalne mam gdzieś schowane na pamiątkę. Lotniskowiec przez swoją oryginalność (niedoszły krążownik) warty jest polecenia. Dodam, iż model nie został jeszcze dokończony.





Post zmieniony (15-08-07 19:42)

 
16-08-07 14:39  Galeria autorska (Sven)
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Model skleiłem 8 lat temu jako 100% standard w dodatku niemal bez retuszu. Mankamentem modelu jest fatalna jakość papieru i druku, całość najlepiej pomalować bądź po zeskanowaniu kolory poprawić i wydrukować na lepszym papierze. Największym problemem było spasowanie galeryjek względem burt - pojawiały się białe pola.






--
Sven

HMS Ark Royal

 
19-08-07 23:14  Galeria autorska (Stefan Jóźwiak)
Stefan Jóźwiak 

 - 20

 
26-11-18 21:02  Galeria autorska (cantakawah)
cantakawah 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 9

Jedno zdjęcie jako dowód , że był sklejony . w sumie kleił się całkiem nieźle. problem był z samolotami by te maleństwa pokleić musiałem rozwarstwić papier . ale dało się .



--
Boże ! daj mi czas ... modele już mam :)

Z modelarskim pozdrowieniem

R.W.

Ukończone: BELL AH-1F "Tzefa" , Messerschmitt Bf-110 G-4,Sherman "Maczuga" (WAK),TA - 154 Mosquito (Modelik), P-420 Sparviero GPM, F-14/A Tomcat , IK-3 Rogozarskij , Sd.Kfz.8 DB-10 & Pak 44 128mm Angraf.
W budowie: RMS TITANIC (MM), Gaz-51 "Wichura" GPM.

 
20-10-20 17:50  Galeria autorska (TomTom)
TomTom 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

USS Belleau Wood - jeden z fajniejszych dla mnie okrętów wydanych przez kultowego Małego Modelarza. Wykonałem go "wieki temu". Pamiętam jednak, że sklejało się go naprawdę dobrze. Dodałem od siebie parę elementów: troszkę drutologii w radarach, liny na pokładzie oraz wpuszczona winda rufowa. Model był także malowany. Pamiętam, że wykonałem dla niego specjalną gablotę. Niestety mieszkał ze mną tylko dwa lata. Przed przeprowadzką do mniejszego (ale własnego) mieszkanka nosiłem się z zamiarem wysłania go w ostatnią misję. Wtedy kolega zasugerował, że jeśli mam się pozbyć okrętu, on go weźmie. I tak nasze drogi się rozeszły.
Zła wiadomość jest taka, że po Belleau Wood zostały mi tylko trzy marnej jakości zdjęcia - ale za to na jakim profesjonalnym tle wykonane :). Dobra to ta, że może jednak jeszcze pływa u kolegi w domu. Trzeba będzie kiedyś odszukać jednego i drugiego.







--

Post zmieniony (20-10-20 17:58)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024