<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1991   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 22:52  10-11/1991 Pancernik brytyjski Rodney
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

10-11/1991 Pancernik brytyjski Rodney

WSMK - Karta Modelu

 
30-07-07 17:21  Galeria autorska (neo)
neo 

 - 4

Sklejony przez ojca. Model w wersji standard oprócz malowania kadłuba poniżej lini wodnej. Wydanie niestety nie zapewnia żadnych "dupereli" stąd pokłady takie łyse. Żadnych większych problemów przy budowie, model ma już swoje lata, stąd uszkodzenia, niestety



--
------------------------------------------------------------------
Only karton :-)

 
14-09-07 14:20  Galeria autorska (kulek)
kulek 

 - 5

To jest również pozostałość po najwcześniejszym etapie mojego zainteresowania modelarstwem kartonowym. HMS Rodney. Należy do tych projektów pana Bohdana Wasiaka, (który nb. zaprojektował przeszło 65 modeli dla Małego Modelarza), które były kilkukrotnie wznawiane w czasopiśmie. Pomimo, że jest to model pancernika, nie jest on zbytnio skomplikowany. Mój okręt nie został wyretuszowany, ma za to pomalowane dno i jest polakierowany. W mojej kolekcji ostał się z sentymentu.






Post zmieniony (14-09-07 16:57)

 
15-08-09 13:18  Galeria autorska (Bosman)
Bosman 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8


 - 10

Rodney sklejony w 1991, byl pierwszym duzym okretem z prawdziwego zdarzenia. Wczesniej uczylem sie sklejac na "drobiazgach" typu scigacze czy tralowce.Pamietam, ze balem sie zaczynac pancernik, ale okazal sie wyjatkowo prosty w sklejaniu. Dzis jest juz zakurzony i podniszczony, ale wciaz robi wrazenie na polce razem z Penelope.


--

Pozdrawiam Malych Modelarzy

Post zmieniony (15-08-09 13:21)

 
24-03-16 09:27  Galeria autorska (Adam Cook - bomb)
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Mała galeria mojej wariacji na temat tego nieśmiertelnego modelu:







Pozdrawiam
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
14-09-18 21:38  Galeria autorska (Qzek3)
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Witam wszystkich. Chciałbym przedstawić moją wersję tego nieśmiertelnego modelu Pana Wasiaka. Wykonałem nowe wieże artylerii głównej, pompony, orlikony, łodzie, wzbogaciłem pokład o drobnicę, przesunąłem kluzy kotwiczne do przodu. I przemalowałem cały model. Dno to barwionka, śruby z samoprzylepnego papieru w kolorze mosiądzu.



--

Post zmieniony (16-09-18 22:45)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024