<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1990   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 23:03  5-6/1990 Brytyjski pancernik HMS Vanguard
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

5-6/1990 Brytyjski pancernik HMS Vanguard

WSMK - Karta Modelu




 
16-08-07 14:00  Galeria autorska (KoRsarz)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Jeden z moich pierwszych, więc nie dam zbyt duzo zdjec- aby tylko udokumentowac fakt istnienia modelu ;]
Z czasem stracil troche wyposazenia [np maszty] i ogólnie juz sie sypie, ale mam nadzieje ze nada sie do galerii...




--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
03-03-08 18:14  Galeria autorska (ROBO)
ROBO 

 - 10

....model zbudowany w roku 1992.
no coz o nim mozna dobrego powiedziec hm ?? to chyba tyle,ze został wydany !!
Model sklejał sie dobrze ,wydanie kiepskie i fajnie by było, aby ktos na nowo opracował i wydal ow model,
bo pancernik w zasadzie jest ładny i jak by nie było to ostatni pancernik Royal Navy.
Skleiłem ten model bo chcialem go miec, w innym przypadku niestety bym go nie sklejal !!





--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
23-05-11 20:23  Galeria autorska (Gromek)
Gromek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

Przedstawiam zabytek modelarski oraz obiekt sentymentu. Był to mój 2 okręt , zaraz po "Le Terrible", zrobiony gdzieś ok.1997roku. Po pobycie na półce, spędził ponad 8 lat (!!!) na zimnym, wilgotnym strychu. Nie miałem odwagi go wyrzucić ani popsuć - za dużo pracy w niego wtedy włożyłem. Jakość wykonania była taka, że dotrwał do dziś w stanie b.dobrym : kadłub się nie zwichrował,nie pozapadał. Ale był malowany spreyem,więc może dlatego. Był za to ostro pokryty kurzem,tynkiem oraz lekko sadzą z komina. Sprawiło mi frajdę, odrestaurowanie go ,wymiatając to wszystko z zakamarków. Ale efekt "brudzingu" pozostał - waloryzacja jak nic :) Ciut części poodpadało, lub myszki poniosły, ale ogólnie jest wszystko. Brak relingu dookoła pokładowego, rekompensują relingi nadbudówek(częściowo)
Był to bardzo przyjemny w budowie modelik.




--
...Chciałbym móc kiedyś powiedzieć: umiem kleić kartonówki...
*************
W doku:ORP PIORUN
Zwodowane:
HMS Penelope
ORP Błyskawica
ORP Garland

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024