<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1990   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 23:02  3/1990 Czołg lekki M5A1 Stuart VI
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

3/1990 Czołg lekki M5A1 Stuart VI

WSMK - Karta Modelu




 
01-08-07 20:44  Galeria autorska (MichalR)
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Kolejny mój starszy model.




--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
08-09-07 16:41  Galeria autorska (Sławomir Bloch)
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Witam Kolegów!
A ja z kolei przedstawiam ten sam model, który jest jednym z "młodszych" modeli wykonanych z MM w mojej kolekcji bo liczy sobie niewiele ponad 15 lat ;-)
Nie było także problemów z jego klejeniem, więc oprócz normalnie obrotowej wieży zrobiłem ruchomy w płaszczyźnie pionowej i poziomej km. Browning.
Pomocą służył mi przy budowie zeszyt nr 83 TBiU, w którym zamieszczono monografię tego czołgu.
Model wykonany jest w barwach i oznakowaniu 24 pułku ułanów im. hetmana Żółkiewskiego 10 Brygady Kawalerii Pancernej 1 Dywizji Pancernej we Francji w sierpniu 1944 r jak pokazano w tym zeszycie.
Posiada także zdejmowane "maskowanie" imitujące gałązki, które wsunięte jest pod uchwyty, zaczepy i osłony na pancerzu czołgu.

, , , , , ,


, , , , , ,


, , , , , ,


--

Post zmieniony (31-08-14 09:06)

 
15-07-09 13:04  Galeria autorska (3silnia)
3silnia 



 - 10

A eta moj tank. Normalnie Czterej pancerni i ...



--
4! ? 3!

 
16-01-12 11:21  Galeria autorska (Adam Cook - bomb)
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Witam
Znalazłem stare zdjęcie sprzed ponad 10 lat i są na nim moje dawne dokonania modelarskie ;-)
Zeskanowałem je i oto efekty:

Pozdrawiam
Adam

--

Post zmieniony (16-01-12 11:22)

 
02-01-15 08:15  Galeria autorska (killy9999)
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Jest to mój pierwszy (i jak do tej pory jedyny) model czołgu. Model sam w sobie trudny nie był, ale w pamięci utkwiła mi koszmarna jakoś papieru, który był sztywny, łamliwy i w żaden sposób nie dał się kształtować. Połowę czasu klejenia poświęciłem na gąsienice.



--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
29-09-18 11:46  Galeria autorska (Sebastian Cz.)
Sebastian Cz. 



 - 16

Witam Serdecznie

Model zacząłem sklejać w 2008 roku, po jakimś czasie projekt sie zatrzmał w ok. 80% i zniknął w kartonowym pudełku, w głebi szafy ;) Powróciłem do jego skończenia w kwietniu tego roku, czyli 2018, jednak karton stał się już iście pancerny i ciężko sie go formowało, na szczęscie nie było tego dużo. Gąsienice w modelu sa wcinane laserowo, tak jak koła napędowe. Nie pasował rozstaw zębów, do ogniw w laserowch gąsienicach. Ogólnie model moim zdaniem wgląda efektownie, dobrze zaprojektowany, nie napotkałem przy nim na jakieś problemy.
Miłego ogladania!



--

Post zmieniony (20-10-18 17:08)

 
26-11-18 20:53  Galeria autorska (cantakawah)
cantakawah 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 9

Jest i mój . podarowany znajomemu jako prezent ale zdjęcia się zachowały .








Z modelarskim pozdrowieniem

R.W.

--
Boże ! daj mi czas ... modele już mam :)

Z modelarskim pozdrowieniem

R.W.

Ukończone: BELL AH-1F "Tzefa" , Messerschmitt Bf-110 G-4,Sherman "Maczuga" (WAK),TA - 154 Mosquito (Modelik), P-420 Sparviero GPM, F-14/A Tomcat , IK-3 Rogozarskij , Sd.Kfz.8 DB-10 & Pak 44 128mm Angraf.
W budowie: RMS TITANIC (MM), Gaz-51 "Wichura" GPM.

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024