<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1988   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 20:08  3/1988 Samolot szkolno treningowy PZL-130 Orlik
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

3/1988 Samolot szkolno treningowy PZL-130 Orlik

WSMK - Karta Modelu

 
07-09-07 21:08  Galeria autorska (wojtekj)
wojtekj 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1





--

 
04-11-07 15:41  Galeria autorska (Aviator)
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8

Ten samolocik popełniłem w 1989 roku dla ówczesnego prezesa PEZETEL-a. Model był całkowicie waloryzowany tzn. szpachlowany, lakierowany, z gumowymi kółkami, a nawet wytłoczyłem z plexi kabinkę. Niestety ostały się "ino dwie fotki".



aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
03-01-12 13:09  Galeria autorska (Kemot)
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Bardzo przyjemny model, sklejony przeze mnie ładnych parę lat temu. Wydrukowany na niezłym papierze, co było raczej rzadkością w ówczesnym Małym Modelarzu. Budowa nie sprawiała większego problemu. Jedyny kłopot może to owiewka kabiny, oczywiście pod warunkiem wykonania jej w wersji oszklonej. Wnętrze kabiny dosyć uproszczone i z tego względu nieco je poprawiłem (a w zasadzie dorysowałem zegary - bez dokumentacji, po prostu z głowy, gęsta plakatówka a potem igłą wyskrobywanie znaczków). W modelu tym wykonałem również ruchome stery i lotki. Ponieważ pracowałem nad tym po raz pierwszy nie wyglądają (poruszają się) najlepiej. Golenie podwozia zrobione z papieru ksero i pomalowane na biało. Oznakowanie podmalowane plakatówkami.
Przedstawiony na zdjęciu Orlik w latach "służby" zagubił jedną z łopat śmigła. Zdjęcia bodajże z 2003 roku robione webCam, dlatego jakość mniej niż przeciętna.






--
pzdr
Kemot

 
24-02-12 19:45  Galeria autorska (MOS Kiernozia)
MOS Kiernozia 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 31

Miły i przyjemny w budowie model samolociku w sam raz jako pierwszy model.

 
01-08-14 17:04  Galeria autorska (Petrov)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Model klejony w standardzie, jako powrót do przeszłości :) Był to mój pierwszy model kartonowy, miałem wówczas jakieś 10 lat. Teraz postanowiłem skleić go jeszcze raz, z sentymentu ale i z chęci zmierzenia się z materią starych wydań MM. Krótka relacja znajduje się tu: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=269448&t=269448&filtr=0&page=1



Post zmieniony (01-08-14 17:05)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024