<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1987   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-07-07 23:41  1/1987 Ciężki samolot myśliwski Bristol Beaufighter MK VIF
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1/1987 Ciężki samolot myśliwski Bristol Beaufighter MK VIF

WSMK - Karta Modelu

 
27-07-07 09:01  Galeria autorska (Kemot)
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Spory model przyzwoicie opracowany przez Bohdana Wasiaka. Podczas sklejania modelu dorwałem jego plany zamieszczone w Modelarzu. Pomyślałem sobie, aby uzbroić myśliwca w torpedę. W wersji morskiej samolot posiada wydłużony nos (na radar) ale tego mi już nie chciało się przerabiać. Koniec końców powstała bliżej nieokreślona wersja Beaufightera :-) Torpedę wykonałem z kawałka drewna i pomalowałem srebrzanką. Również na koła zastosowałem drewno (zepsutych zabawek nie posiadałem). Samolot wyposażyłem we wnętrze kabiny, ale w chwili obecnej nie umiem stwierdzić czy jest one zgodne z rzeczywistością czy to kolejny wytwór mojej modelarskiej fantazji. Niektóre elementy Beaufightera pomalowałem farbami olejnymi. Część z nich niemiłosiernie się przez to błyszczy (koła). W stosunku do oryginalnej wycinanki zmienione zostały też cylindry (a w zasadzie materiał, z których je wykonałem). Szary nieciekawy druk zastąpiłem blokiem technicznym pomalowanym niezawodną srebrzanką do kaloryferów.
Przepraszam, za jakość większości zdjęć, lecz robione one były zwykłą analogową kamerą podłączoną do komputera przez kartę TV.






--

pzdr
Kemot

Post zmieniony (30-07-07 12:44)

 
27-11-07 00:06  Galeria autorska (Roman)
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Model został pomniejszony do skali 1:72. Wnętrze kabiny dorobiłem na podstawie zdjęć z netu.



--
Pozdrawiam.
-----------------

 
31-01-12 15:48  Galeria autorska (ReVan_1991)
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11



--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
07-07-22 21:27  Galeria autorska (messer)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Świeżo sklejony Beaufighter:





--
http://messer.cba.pl

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024