<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1987   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-07-07 23:38  7-8//1987 Lekki krążownik brytyjski - HMS Penelope
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

7-8//1987 Lekki krążownik brytyjski - HMS Penelope

WSMK - Karta Modelu




 
08-08-07 21:18  Galeria autorska (Kojak)
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Link do wątku forumowego: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=58391&t=58391
Oto galeria:





--

PozdrawiamKojak


Post zmieniony (08-08-07 21:22)

 
11-09-07 14:07  Galeria autorska (ion_tichy)
Ijon 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Witam!
HMS Penelope to mój pierwszy okręt kartonowy, więc nie jest zrobiony idealnie. Nie miałem większych trudności ze sklejaniem - jak na Małego Modelarza, model jest świetnie spasowany. Olinowanie robiłem w oparciu o skany planów przesłane przez niejakiego gdasia, z tego forum, oraz zdjęcia zamieszczone powyżej. Wieże artylerii 152mm i 100mm są ruchome. Relingów nie zrobiłem z powodu braku odpowiedniego materiału, ale myślę że wkrótce powinienem się tym zająć. Aparaty torpedowe zrobiłem od podstaw, ponieważ stary karton nie nadawał się do tego. Mam w planach również pomalowanie całego okrętu.

A oto foty:






--

 
14-02-08 11:03  Galeria autorska (ROBO)
ROBO 

 - 10

....okret zbudowany w 1988 roku.
model budowało sie fajnie bez problemowo,jedyne co pamietam to to ,iz przednia wieza działowa jest zle usytuowana i nalezy ja przemiescic nie co w strone dziobu.
Model jako jedyny jest przystosowany do relingow (ze szpilek ),ale na prowincji trudno było w owych czasach o taki towar wiec,nigdy nie zdołałem go załozyc i wszystkie modele od tej pory ich nie posiadaja.
Model tez jako jedyny ma załozone podposzycie !! a to ze wzgledu na ,jak to autor napisal"wywiniecie" w czesci dziobowej...
Model lakierowany.
W nie wyjasnionych okolicznosciach Penna stracila swe wyzutnie torpedowe...






--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
15-08-09 13:05  Galeria autorska (Bosman)
Bosman 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8


 - 10

Model skleilem okolo 1993. Piekna sylwetka i piekny okret. Pamietam, ze nie moglem sie doczekac az zaczne go sklejac, bo wycinanka lezala i czekala pare lat. Bylem z wykonania wtedy bardzo zadowolony, niestety nie udalo mi sie dokonczyc masztu.
Oczywiscie wykonania modeli w tamtych czasach nie mozna porownywac do dzisiejszych.



--
Pozdrawiam Malych Modelarzy

 
28-06-12 12:05  Galeria autorska (Gromek)
Gromek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

Wstawiam i tutaj moją Penelopkę. Całość galerii, relacja z budowy jak i podsumowanie na forum Hms Penelope









--
...Chciałbym móc kiedyś powiedzieć: umiem kleić kartonówki...
*************
W doku:ORP PIORUN
Zwodowane:
HMS Penelope
ORP Błyskawica
ORP Garland

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024