<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1986   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-07-07 11:05  5/1986 Japoński samolot myśliwski Nakajima Kl-44 SHOKI (TOJO)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

5/1986 Japoński samolot myśliwski Nakajima Kl-44 SHOKI (TOJO)

WSMK - Karta Modelu

 
22-07-07 00:46  Galeria autorska (Marek The)
Marek The 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 24

Ten model wzbogaciłem o wnętrze kabiny i przeszkloną owiewkę, autor nie przewidział tej możliwości w wycinance. Kabinka to czysta abstrakcja - przerysowana i dopasowana z opracowania Ki-84 Hayate z Model Card. Model powstał na krótko przed pojawieniem się opracowania z GPM, a Ki-44 tak długo mi chodził po głowie, że musiałem go zrobić z tego, co zostało wydane, a poza tym MM ma swój klimat..




--
Pozdrawiam
Marek :D

 
20-01-08 13:52  Galeria autorska (Tomasz K (The End))
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Model po drobnej konserwacji . Dorobiłem od podstaw makietę silnika, kokpit, oddzielne powierzchnie sterowe, wnęki podwozia oraz parę szczegółów






--

Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

Post zmieniony (20-01-08 14:25)

 
06-02-08 07:38  Galeria autorska (Hydrochus)
Hydrochus 

 - 3

Pierwszy model jaki zrobiłem w zeszłym roku po ok 15 latach przerwy, nie jest może idealny ale ja jestem zadowolony. Sklejało się dobrze, ładnie dopasowany, szkoda iż dość ubogi i brak kabiny. Kabiny nie robiłem dodałem tylko przeszklona owiewkę.




 
22-07-08 16:47  Galeria autorska (syriusz)
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

To mój trzeci z kolei wykonany model i wstawiony do galerii MM. Nie jestem w pełni zadowolony z jego wykonania. Ogólnie model łatwy w budowie i w miarę dobrze opracowany.




--

Post zmieniony (12-10-10 15:07)

 
10-10-10 22:35  Galeria autorska (MOS Kiernozia)
MOS Kiernozia 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 31



Patryk Bylewski wykonał ten model w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Kiernozi.
Pierwsza kartonówka tego wychowanka.

 
14-07-13 15:07  Galeria autorska (Majkel 91)
Majkel 91 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 24


 - 14

Witam! Chciałbym zaprezentować model japońskiego myśliwca z czasów II Wojny Światowej, projektu p. Wasiaka.
Model kleiło się przyjemnie, bez większych problemów (więcej uwagi wymagały osłony wnęk podwozia, osłona kabiny i kołpak).
Niestety mój egzemplarz posiadał znaczne przesunięcia kolorów (zwłaszcza osłona silnika). Arkusze przed sklejeniem zaimpregnowałem wikolem.




--

Post zmieniony (04-09-13 17:35)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024