LOTNICTWO   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka lotnicza, konstrukcje lotnicze, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron, dyskusje o wyzszosci Bf nad Spitfire lub odwrotnie...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-08-18 15:10  F-22 Raptor na dzisiejszej defiladzie
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Sporą niespodziankę zaliczyli uczestnicy dzisiejszej defilady w Warszawie, oraz ci, którzy obserwowali ja przed telewizorami, a którą był przelot 4 amerykańskich samolotów F-22 Raptor w towarzystwie F-16 na zakończenie części lotniczej defilady . Zabawne było to, że prowadzący w studio TV nawet nie mieli napisane co to za cudaki i nie pisnęli na ten temat ani słowa : )
https://www.defence24.pl/raptory-ponownie-w-polsce

 
15-08-18 22:38  Odp: F-22 Raptor na dzisiejszej defiladzie
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Mujborze, jestem poruszony, nasi nowi okupanci (poza tymi odwiecznymi z KrK) czuwają i nawet się lansujom. Majom odwagie. A suweren tego nie docenia... Matkojedyna! Chałwa wielkiej polsce... i husaria i mickiewicz, szopen, boniek, cyrankiwicz...

ps. Chyba targnę się na sznur, bom tych wypaśnych, okupantnych latateł na własne oczy nie widzioł... Aj, waj, waj...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
16-08-18 09:14  Odp: F-22 Raptor na dzisiejszej defiladzie
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

I najnowsze zdjęcia z przelotu https://fakty.interia.pl/galerie/kraj/raptory-nad-warszawa-zdjecie,iId,2563636,iAId,303191

Wpisałem ten temat jako informację o autentycznej atrakcji jaka miała miejsce na tej defiladzie i o której z pewnością mało kto wiedział i nigdy bym nie pomyślał, że stanie się to powodem do bełkotliwych "politycznych" komentarzy.
Tak samo bym zrobił, gdyby na defiladzie pojawiły się nigdy wcześniej nie oglądane na takich uroczystościach samoloty innych państw.

Ceva tak z ciekawości się zapytam, a nie myślałeś przypadkiem, to dobre określenie, aby zmienić sobie nick na Cepa z Sierpa - idealnie by pasował do twoich "jedynie słusznych poglądów" ?

 
16-08-18 10:22  Odp: F-22 Raptor na dzisiejszej defiladzie
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Masz rację Paserku, masz rację Halogenku, masz rację Piotrusiu, mujborze jak ty masz rację...


O cysternie nie wspomniałeś 3:40... https://www.tvp.info/38524107/rozpoczela-sie-wielka-defilada-niepodleglosci

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
16-08-18 23:23  Odp: F-22 Raptor na dzisiejszej defiladzie
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Szkoda ,że na tym forum pojawił się głupawy komentaż, który należy ignorować.Natomiast co do samej uroczystości to już w porannych wiadomościach radia RMF podano ,że leciały 2 samoloty F 22 gdzie ja sfotografowałem 4 z prowadzącym F 16.W reportażu jednej ze stacji telewizyjnych tej co ma w logo cyfrę 24 z Dęblina pani redaktor podczas startu Iskier pytała się kolegi ,, to te co startują to Iskry?

--

Post zmieniony (16-08-18 23:24)

 
19-08-18 20:09  Odp: F-22 Raptor na dzisiejszej defiladzie
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

O Raptorach donosił też The Aviationist:

https://theaviationist.com/2018/08/15/u-s-f-22-raptors-deploy-to-poland-to-take-part-in-the-armed-forces-day-parade-over-warsaw/

Bardzo fajna niespodzianka dla mnie.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
20-08-18 09:20  Odp: F-22 Raptor na dzisiejszej defiladzie
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Chciałbym zobaczyć te samoloty w Radomiu na Air Show. WIdziałem w Warszawie ,zrobiłem fotki,ale w moim mieście też byłoby fajnie.

--
Pt-47

 
20-08-18 12:13  Odp: F-22 Raptor na dzisiejszej defiladzie
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 




Panowie, Raptory Raptorami, ale wszystko przyćmił ten nowy krok defiladowy ! :)))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024