LOTNICTWO   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka lotnicza, konstrukcje lotnicze, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron, dyskusje o wyzszosci Bf nad Spitfire lub odwrotnie...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
18-09-17 10:23  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

killy: Jak może istnieć uwspółcześniona wersja godła dywizjonu? ;-)
Albo jest godło dywizjonu, albo nie. Żeby chociaż dywizjon istniał i przez lata godło ewoluowało...

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
18-09-17 10:54  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ta "uwspółcześniona " wersja to jak sądzę zabieg celowy. Kruk drapieżny, bojowy i w takiej formie graficznej godło bardziej wpisuje w klimat rodzimych "patriotów".

 
18-09-17 11:30  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Natomiast godło 16.EW (projekt kpt. Rudlickiego i malowane tylko na prawej burcie) raczej na pewno nie zostanie uwidocznione na T-shirtach, mało "męskie/drapieżne/waleczne"(niepotrzebne skreślić).

 
18-09-17 21:55  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Ceva, a co powiesz na "1410. Pamiętamy" ;-)

vwsmok, oczywiście chodziło mi o przerobienie oryginalnego loga dywizjonu zgodnie ze współczesną stylistyką.

Ryszard, tak właściwie to skąd wziąłeś tą koszulkę? Ja kiedyś pytałem o "Śmierć na zasobniku" właśnie dlatego bo myślałem o wrzuceniu tego na koszulkę.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
18-09-17 22:06  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Natrafiłem przypadkowo na stronę j.n.
https://surgepolonia.pl/product-pol-1091-Koszulka-3-Eskadra-Wywiadowcza-CZARNA.html

 
19-09-17 02:50  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Z laleczką Bi Ba Bo też nikt biegać nie będzie :)

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
19-09-17 19:43  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. W czasach gdy chodziłem do technikum ,,wpadła" mi ta kostucha w oko i namalowałem ją sobie na czarnej kurtce skórzanej. Tylko, że źle zinterpretowałem zdjęcie i myślałem, że na ramieniu ma przewieszoną dziewczynę [może to były młodzieńcze fantazje :) ] Największym zaskoczeniem dla mnie było to, że zaczęli się czepiać tego milicjanci i tak jak u Ciebie nie docierało do nich, że jest to historyczne godło. Czasy się zmieniają, a niektórzy ludzie nie :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
27-09-17 11:26  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Mam szacunek dla metalowców, a zwłaszcza ich muzyki.
Odzież "patriotyczna" budzi we mnie niestety złe skojarzenia-odnosi się do typów w niej chodzących...
Plugawią pojęcie patriotyzmu.
Ryszardzie - poza tym podane przez Ciebie wspaniałe wiadomości okraszone fotografiami - to dla mnie adekwatna emanacja pojęcia patriotyzmu!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
27-09-17 14:46  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Pozwólcie, że wprowadzę jeszczem na chwilę akcent humorystyczny:

 
27-09-17 17:28  Odp: [H] "Śmierć grająca na skrzypcach"
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

WOW ! Jak dla mnie to REWELACJA ! :-)))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024