LOTNICTWO   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka lotnicza, konstrukcje lotnicze, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron, dyskusje o wyzszosci Bf nad Spitfire lub odwrotnie...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-05-16 19:17  Wypadki lotnicze a odszkodowanie
anian1   

Hej, jak to jest z wypadkami samolotów,rodzina ma prawo do odszkodowania po śmierci pasażera, no bo wiadomo że raczej nie przeżył? jak to jest? ostatnio mnie to ciekawi... wiecie czy dzwonić do specjalistów, bo mnie to aż kusi , typu do nich np. :D : https://codex.org.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/

dzięki za odpowiedzi :))

Post zmieniony (10-06-16 15:29)

 
20-06-16 12:05  Odp: Wypadki lotnicze a odszkodowanie
GrzechuO   

Nie polecam codex.org.pl.

Patrząc na ich żałosny poziom reklamy i PR, to być może i na odszkodowaniach się nie znają.

PS. Polecam komentowanie w tym stylu tego rodzaju postów.
Wbrew pozorom mają wpływ na pozycjonowanie stron, a im szybciej to się stanie, tym szybciej zniknie pseudoreklamowe ścierwo zalewające fora internetowe,

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
26-06-16 18:09  Odp: Wypadki lotnicze a odszkodowanie
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Tak, to jest temat który raczej powinien wylecieć jako spam. Coś mi mówi że to jest jedyny post użytkownika anian1.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024