LOTNICTWO   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka lotnicza, konstrukcje lotnicze, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron, dyskusje o wyzszosci Bf nad Spitfire lub odwrotnie...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-08-15 13:48  Cóś o samolotach
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Poniższa historia pasuje chyba do tego działu?

Ester i Mosze odwiedzali regularnie targi lotnicze i co roku Mosze mówił do żony:
- Uś, jak ja by się chciałem przelecieć sportowym samolotem!
I za każdym razem żona mówiła mu:
- Mosze, ale to kosztuje pięćdziesiąt dolary, a pięćdziesiąt dolary to pięćdziesiąt dolary...
Któregoś roku Mosze odzywa się:
- Ester, ja już mam siedemdziesiąt czy lata, jak w tym roku nie polecę, to już nigdy nie polecę.
Na to Ester:
- Ja wiem Mosze, ale pięćdziesiąt dolary to pięćdziesiąt dolary...
Usłyszał to pilot samolotu i mówi:
- Zabiorę państwa na lot i to za darmo, ale ostrzegam: będę kręcił akrobacje a jeśli usłyszę choć jedno słowo, zapłacicie mi pięćdziesiąt dolarów!
Polecieli. Po długiej serii akrobacji samolot ląduje a pilot odwraca się i mówi:
- Jestem pod wrażeniem. Odstawiłem takie figury akrobatyczne, a tu cały czas cisza.
Na to Mosze:
- Ja chciałem raz krzyknąć jak Ester wypadła z samolotu, ale pięćdziesiąt dolary to pięćdziesiąt dolary...

 
20-08-15 10:41  Odp: Cóś o samolotach
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

:-)))))))
Ja szmoncesa wielbię niewymownie

 
23-08-15 20:25  Odp: Cóś o samolotach
greg   

Dobre!
Ale się uśmiałem ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024