LOTNICTWO   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka lotnicza, konstrukcje lotnicze, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron, dyskusje o wyzszosci Bf nad Spitfire lub odwrotnie...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
12-02-12 23:18  [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
Salmo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Możliwe że już temat został gdzieś poruszony, dla zainteresowanych wklejam link:

http://www.tvp.pl/historia/magazyny-historyczne/bylo-nie-minelo/wideo/11022012-1500/6301178

 
16-02-12 08:45  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

http://www.tvp.pl/historia/magazyny-historyczne/bylo-nie-minelo/wideo/11022012-1500/6301178

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
03-09-12 00:45  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
ROBO 

 - 10

http://www.wykop.pl/ramka/1251251/los-prawie-gotowy/

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
07-09-12 19:27  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Przyznam,że jestem wzruszony. Powaznie. To wspaniała inicjatywa,godna pochwały i nagłośnienia!
Juz nie moge się doczekać,kiedy bedzie można obejrzec to cudo!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
22-09-12 11:23  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Za tydzień w niedzielę 30 września podczas dnia otwartego PZL będzie można oglądać samolot Łoś. Model jest już prawie ukończony i czeka na zamocowanie na postumencie. Będzie to prawdopodobnie jedyna okazja zrobić sobie przy nim fotkę ponieważ na co dzień będzie stał na terenie PZL MIELEC gdzie obowiązuje zakaz fotografowania. Jak będę znał bliższe szczegóły to napiszę. Prawdopodobne godziny zwiedzania to 9-13.

--
PZDR!!

 
22-09-12 21:18  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


 - 7

No to teraz czekamy na Karasia , oczywiście w skali 1:1.


Pozdrawiam .


Jańcio .


HEY HEY !

 
23-09-12 00:24  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

W jednym materiale wyczytałem o problemach z budową. Np takim, że w trakcie musieli przeprojektować model aby dało się go rozmontowywać i przewozić. Zakładam więc, że na różnych pokazach lotniczych itp będzie okazja go zobaczyć :)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
23-09-12 07:18  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Były takie koncepcje ale jak to się skończyło to nie wiem. Samolot na pewno ma odczepiane zewnętrzne części skrzydeł, potrzebne to było nawet w procesie jego produkcji- po prostu łatwiej toto było przemieszczać (a mały nie jest-Bryza wygląda przy nim jak młodszy braciszek), jak się coś dowiem to napiszę.

--
PZDR!!

 
24-09-12 14:30  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Eeee... Byłaby to straszna lipa i marnotrawienie wysiłku ludzi, którzy to wymyślili, przekuli w czyn i osiągnęli piękny finał...
Replika na zamknietym terenie fabryki...
Żałosne nieporozumienie...
Taka replika powinna być pokazywana za drobną opłatą na wszystkich imprezach patriotycznych i pokazach lotniczych- zamiast fałszywych polityków ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
25-09-12 18:17  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Godziny zwiedzania niedziela 30 września 10-14.

--
PZDR!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024