LOTNICTWO   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka lotnicza, konstrukcje lotnicze, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron, dyskusje o wyzszosci Bf nad Spitfire lub odwrotnie...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
13-10-19 15:11  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Łosia można spokojnie zobaczyć na co dzień, gdyż stoi ustawiony obok płotu wewnątrz Pzl i doskonale go widać.

--
PZDR!!

 
16-10-19 08:09  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Dzięki za informacje! Namierzyłem go na mapach google Już kiedyś go szukałem ale nie znalazłem - dobre maskowanie :)

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
12-06-23 15:02  Odp: [LINK] PZL ŁOŚ skala 1:1
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam, w związku z podkarpackimi pokazami lotniczymi, które odbędą się 24.czerwca 2023, będzie możliwość wejścia na teren PZL i obejrzenia z bliska Łosia i innych samolotów stojących na niedostępnym zwykle terenie. Bramy otwarte w godz.13-17. Wejście tylko pieszo. Można fotografować samoloty, brak wejścia do hal produkcyjnych.

--
PZDR!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024