LOTNICTWO   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka lotnicza, konstrukcje lotnicze, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron, dyskusje o wyzszosci Bf nad Spitfire lub odwrotnie...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-10-09 22:07  Renowacja samolotów z MWP - JAK23 oraz LIM-5
sajmo   

Witajcie,

Zaczynamy prace nad renowacja zabytków Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Dwa samoloty - JAK23 oraz LIM-5.

Jak się zaczęło - ano zwyczajnie od mojej wizyty któregoś majowego dnia w MWP przy Al.Jerozolimskich, gdzie przy wielu samolotach tkwią tabliczki - eksponat czeka na renowacje. Niewiele myslac zadzwoniłem do Muzeum - z pytaniem jak i czy można wziasc czynny udzial przy renowacji tychże maszyn.

Od slowa do slowa :-) udało sie. Dodatkowo Instytut Lotnictwa na terenie którego ma siedzibę moja firma oraz z którym to współpracujemy udostępnił hangar + maszyny + fachowy nadzor. A ja oraz moi koledzy w ramach wolontariatu zaczynamy od poniedzialku prace przy tych samolotach :-) Wiecej na moim blogu na ten temat - http://www.jak23.pl.

Zachęcam do sledzenia tejże historii :-)

Pozdr.

Sajmo

 
07-11-09 08:47  Odp: Renowacja samolotów z MWP - JAK23 oraz LIM-5
sajmo   

Pojawila sie druga maszyna na ktora czekalem od miesiecy :-) OD poniedziałku czeka nas wytężona praca. Zapraszam ---> http://www.jak23.pl







i LIM-5 na dokładke





--

 
23-06-10 17:15  Odp: Renowacja samolotów z MWP - JAK23 oraz LIM-5
sajmo   

Prace w toku








Kopyto:



Kabina przed malowaniem







Oczywiście więcej jak zawsze na jak23.pl

pare zdjec po malowaniu finalnym :-)









 
13-09-15 18:45  Odp: Renowacja samolotów z MWP - JAK23 oraz LIM-5
Izabela   

Super, świetna robota! Może zainteresują was prace http://www.forinox.info, oni zajmują się tego typu projektami zawodowo.

 
20-09-15 01:23  Odp: Renowacja samolotów z MWP - JAK23 oraz LIM-5
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Izabelo, nikogo tu chyba nie interesują firmy wykonujące porządną robotę za porządną kasę. Pasjonaci, którzy robią to samo dla satysfakcji, poświęcając swój prywatny czas i swoją kasę dla idei są za to mile widziani.
Sajmo, u mnie linki nie działają.....

--
GG 6801515

 
17-04-16 04:35  Odp: Renowacja samolotów z MWP - JAK23 oraz LIM-5
Waldemar   

Bardzo piękna idea. Obce a nasze,trzeba czasem się poświęcić dla potomności.
Serdecznie pozdrawiam Wszystkich zaangażowanych w ten szczytny cel.
Szacunek.
Waldek

--
Każdy orze jak może
jeden lepiej drugi gorzej

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024