LOTNICTWO   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka lotnicza, konstrukcje lotnicze, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron, dyskusje o wyzszosci Bf nad Spitfire lub odwrotnie...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
21-10-04 10:36  Re: MiG-21 - poszukuje monografi
Drewal   

To gdyby Ci sie przypeletal to czekam :)

 
21-10-04 11:08  Re: MiG-21 - poszukuje monografi
Drewal   

Wlasnie znalazlem numer Lotnictwa AI, w ktorym mowa o trzech prototypach stworzonych na bazie Miga-21 (21l pot. Analog, E-8, E-7PD) , gdyby ktos byl zainteresowany moge podeslac materialy.
Pozdrawiam

 
21-10-04 11:21  Re: MiG-21 - poszukuje monografi
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

No panowie wiedzę macie kompleksową :-) Smoku dzięki za Analoga, Drewal chodzi mi właśnie o E-8 i Analoga osobno , który testował szkrzydła do Tu-144 i przy okazji pobił pare rekordów :-)

 
21-10-04 12:03  Re: MiG-21 - poszukuje monografi
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Ssebitro -> W ksiazeczce "Samoloty MiG" z biblioteczki SP bylo cos napisane o tych prototypach i rekordach. Moze ja tez wygrzebe :)

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
21-10-04 12:47  Re: MiG-21 - poszukuje monografi
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Rafael ja bardzo dziękuje , mam dużą dokumentacje tych samolotów , przy okazji chciałem przedstawić te ciekawostki bo są warte uwagi

Pozdrawiam

 
21-10-04 16:07  Re: MiG-21 - poszukuje monografi
Jurek   

Była jeszcze monografia czeska MiG 21 wydawnictwa 4+
Zdjęcia wersji, szczegółow, jak kabina, podwozie, uzbrojenie rysunki, zdjęcia w części kolr, rysunki ogólnego wyglu i uzbrojenia.
Jurek

 
21-10-04 16:44  Re: MiG-21 - poszukuje monografi
Drewal   

Tak "4+" to chyba jest jedno z lepszych zrodel, niestety nie mam do niej dostepu.

 
22-10-04 07:39  Re: MiG-21 - poszukuje monografi
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Sprawdziłem jeszcze jedno - Lotnictwo z szachownicą nr 4 - artykół poświęcony MiG 21 /tyle, że nie pamiętam która wersja/ wraz z rysunkami na których są rozrysowane umieszczenia napisów eksploatacyjnych. Samolot w dośc ciekawym malowaniu, służył jako szkolny w Oleśnicy (do szkolenia personelu SIL).

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
22-10-04 23:19  Re: MiG-21 - poszukuje monografi
Drewal   

Dziekuj wszystkim za pomoc, zgromadzilem, dzieki zjednoczonej pomocy kolegow (z czarnego ;-) i z niebieskiego forum) to czego mi brakowalo, a nawet ciut wiecej.
Hook, Imt, Rafael i Swinger - dzieki serdeczne.

 
14-03-21 22:39  Odp: [Szukam] MiG-21 - poszukuje monografi
Teledzin   

Na youtubie jest polski film fabularny Na niebie i na ziemi z 1974 r., w którym jest bardzo dużo ujęć Mig-21 (głównie w wersji PF) oraz trochę Mig-17.


https://www.youtube.com/watch?v=5YjbC9pfktc

--
Sklejam, bo lubię...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024