<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1984   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-07-07 12:23  12/1984 Niszczyciel ORP Burza
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

12/1984 Niszczyciel ORP Burza

WSMK - Karta Modelu

 
12-07-07 14:06  Galeria autorska (kopajt)
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Model polskiego niszczyciela ORP Burza powstał w 2005 roku - sklejałem go z przerwami przez 11 miesięcy. Moim zdaniem idealnie nadaje się jako pierwszy model dla każdego kto chciałby skleić jakiś okręt :)






--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
12-07-07 21:25  Galeria autorska (Duźgu)
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Okręt ukończyłem w maju bieżącego roku, natomiast stępka pod jego budowę została położona wraz z końcem grudnia zeszłego roku. Fantastyczny model.




--

Syn ciężkostrawny.

Post zmieniony (14-07-07 23:59)

 
08-08-07 23:31  Galeria autorska (Kojak)
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Link do wątku forumowego: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=48260&t=48260#reply_48260
Oto galeria:




--
PozdrawiamKojak

 
12-07-16 22:34  Galeria autorska (killy9999)
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9



Model kleiłem w roku 1999. Wydaje mi się, że zacząłem gdzieś koło września. Pamiętam, że model kończyłem w Wigilię. Do wykonania zostały mi drobiazgi: polery, olinowanie itp., łącznie jakieś 2-3 godziny pracy, ale pracę przerwała mi kolacja wigilijna i wręczanie prezentów. Okazało się, że pod choinkę rodzice kupili mi komputer. Model dokończyłem po trzech tygodniach. No cóż, znak czasów.

Model wspominam bardzo dobrze. Jest bardzo elegancko spasowany. Ilość detali jak na dzisiejsze standardy niewielka, ale sprawia że to jest naprawdę dobry model dla kogoś kto po prostu chce sobie skleić statek bez spędzania przy tym kilku lat. Dla mnie był to trzeci skończony okręt i jednocześnie ten który wyszedł najlepiej. Całkiem elegancko wyszło mi olinowanie, maszt, polery oraz wszelkiego rodzaju druty. Lufy wykonałem z jakichś rurek, ale nie wpadłem na to żeby je pomalować. Trochę we znaki dał mi się papier, co szczególnie widać na dnie okrętu. Z tego powodu było ono malowane, ale żadnych bardziej zaawansowanych zabiegów typu szlifowanie nie wykonywałem.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024