<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1983   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 23:18  2/1983 Samolot szturmowy Iljuszyn Ił-2 i sylwetkowe Ił-2 i Ił-10
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

2/1983 Samolot szturmowy Iljuszyn Ił-2 i sylwetkowe Ił-2 i Ił-10

WSMK - Karta Modelu

 
17-08-07 23:53  Galeria autorska (messer)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Model dość skomplikowany i kiepsko spasowany, wygląda jak wygląda, swoje lata ma.



Post zmieniony (27-07-17 21:12)

 
11-03-12 15:43  Galeria autorska (Teich ex Jaćko)
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

Model opracowany (a raczej niedopracowany) przez Andrzeja Karpińskiego, więcej dodawać chyba nie trzeba. Na jednym ze zdjęć np niedopasowany obrys chłodnicy oleju versus krzywizna spodu kadłuba.. Przy okazji porównanie wielkości do Stoessera.

 
02-04-16 18:29  Galeria autorska (Jacek-KP)
Jacek-KP 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Witam po raz kolejny. Chciałem pokazać, że starego źle opracowanego modelu też da się zrobić przyzwoity model, chociaż wymaga to sporo cierpliwości. Zakończyłem w ubiegłym roku moją walkę z materią nieco przestarzałą. Model wielokrotnie poprawiany i nieco zwaloryzowany. Rozbudowałem kabinę, a osłona kabiny jest ruchoma, kółka się kręcą, lotki i stateczniki oddzielone (były ruchowe, ale się pourywały, więc przykleiłem na stałe). Retusz miejscami mi nie wyszedł, a to z powodu trudności w doborze koloru w ciapki. Model malowany bezbarwnym lakierem akrylowym przed wycięciem. Wycinanka pełna błędów i nikomu nie polecam. Ale zawziąłem się i koniec. Zrobione. Cudo to nie jest, ale zdjęcia w plenerze wyszły ładnie. W tym miejscu chce bardzo podziękować mojemu synowi - Michałowi, za pomoc w robieniu zdjęć. Sam bym nie uzyskał takiego efektu. Samolot był fotografowany w powietrzu w naturalnych warunkach. Pierwsze zdjęcia na balkonie są bez anteny - zapomniałem. I co tym sądzicie?

--

Post zmieniony (02-04-16 18:35)

 
02-04-16 18:30  Galeria autorska (Jacek-KP) IŁ-2 Sturmownik MM 2/1983
Jacek-KP 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3










Relacja z budowy na kartonowi.pl: http://www.kartonowki.pl/index.php?mA=theMenu&wM=3&forA=theArticle&forI=2740

--

Post zmieniony (02-04-16 18:33)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024