<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1980   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 23:35  7-8/1980 Statek Dar Młodzieży
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

7-8/1980 Statek Dar Młodzieży

WSMK - Karta Modelu

 
04-08-07 21:32  Galeria autorska (Batonus)
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Jedyne zdjęcie, jakie posiadam - fragment wycięty z jakiegoś rodzinnego zdjęcia, stąd kiepska jakość.

A. Karpiński opracował model zanim prawdziwa jednostka została zbudowana (chyba 1982r) - dlatego model to czysta fantazja, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.

Dla mnie był za mały, więc go powiększyłem x 1,5. W braku jakiejkolwiek lepszej dokumentacji zbudowałem model ok. 1986 roku (Dar Młodzieży wtedy przebywał głównie w morzu, więc nie było możliwości zrobienia mu zdjęć) dokładnie wg opracowania Karpińskiego. Malnąłem olejną, oklejałem powierzchnie folią żeby były gładkie. Później odłaziła...



--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
23-06-08 12:30  Galeria autorska (tuchajbej)
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Dodam swoich kilka zdjęć, model zbudowany w 1980r dziś stoi w piwnicy odkurzyłem go troszkę do zdjęcia. Żagle z płótna bawełnianego, kadłub malowany olejną, troszkę zmieniona zabudowa pokładu wg zdjęć z "Morza". Wanty bez wyblinek, nigdy nie miałem do tego cierpliwości.




--
Pozdrowienia dla fanów kartonu

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024