<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1980   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 23:34  5/1980 Okręt podwodny Dzik
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

5/1980 Okręt podwodny Dzik

WSMK - Karta Modelu

 
23-06-08 10:19  Galeria autorska (tuchajbej)
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Zbudowany w latach osiemdziesiątych, nie mogłem upolować "Orła" w kioskach Ruchu więc zbudowałem tego, troszkę sfatygowany, klejony butaprenem, dziób z wyrzutniami torpedowymi z klocka lipowego, na kiosku ruszt pod banderą z drutu lutowanego. Tylko go odkurzyłem.




--

Pozdrowienia dla fanów kartonu

Post zmieniony (23-06-08 13:02)

 
01-07-13 11:28  Galeria autorska (ROBO)
ROBO 

 - 10

....po latach odnaleziony na szafie :]

Model sklejony dawno ,dawno temu ,dziś po sesji zdjęciowej odszedł na służbe do innego portu...
Pierwotnie miałem skleić całą naszą podwodną flotke z Orłem i Wilkiem, ale skala modeli nie pasowała do reszty modeli z MM-a, więc skończyło się tylko na Dziku ....





--

Post zmieniony (01-07-13 11:29)

 
10-02-14 10:35  Galeria autorska (plewus)
plewus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Witam,
okręt sklejony ok 15 lat temu, przechowywany obecnie w piwnicy domu u rodziców, stąd jego obecny stan. Zdjęcia były robione 'na szybko' w czasie odwiedzin.
Jako ciekawostka: na okręcie tym pływał mój przodek - ppor. mar. Gustaw Plewako - był oficerem wachtowym. Pływał również na m.in. ORP Garland (w czasie konwoju PQ-16), czy ORP Piorun.
Co do modelu - przyjemny w klejeniu, stosunkowo prosty, miałem łopoty (z racji małego doświadczenia) z kioskiem.
Z chęcią popełnię go jeszcze raz :)


--

Post zmieniony (10-02-14 10:38)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024