<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1979   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 23:55  8-9/1979 Mury Miejskie Krakowa
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

8-9/1979 Mury Miejskie Krakowa

WSMK - Karta Modelu

 
16-05-10 18:49  Galeria autorska (Liściu)
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Witam!
Tym razem coś co lubię najbardziej:), a szczególnie ten łamiący się w dłoniach papier i instrukcja bez jednego z najważniejszych rysunków montażowych, czyli Mury Krakowa Małego Modelarza w skali 1:200. Od samego początku miałem z nim same problemy. Pierwszy to wspominany już papier; drugi to podstawa pod model, zamieszczona w skali 1:600, którą trzeba było powiększyć; trzecia to fakt iż w instrukcji jest napisane: "Barbakan to najtrudniejszy element makiety zatem należy szczegółowo zapoznać się z rysunkiem montażowym, którego.............nie ma! Musiałem więc poradzić obie przy pomocy tylko instrukcji co nie było łatwe ale jakoś udało dobrnąć mi się do końca. Po doświadczeniu nabytym przy robieniu bitwy na hoth nie popełniłem drugi raz tego samego błędu i teren wykonałem ze styropianu (a i tak makieta jest bardzo ciężka). Dość tego gadania oto są zdjęcia:

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024