<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1979   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-07 23:54  5/1979 Radziecki lekki czołg T-70
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

5/1979 Radziecki lekki czołg T-70

WSMK - Karta Modelu

 
13-07-07 00:18  Galeria autorska (Raduss)
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Ten model też ma około 20 lat i sam sie dziwię jak przetrwał do dziś. Sklejało sie go bardzo dobrze, przecież to tylko duże pudełko, drugie mniejsze z lufą i kilka kółek.
Jak wszystkie modele z lat 80 i 90 retuszowany jest czarnym tuszem, teraz jest moda na retusz o dobranym kolorze do kamuflażu.
Jako ciekawostkę dodam, że retuszowałem też czarnym flamastrem. Minusem tego pomysłu było to , że pod wpływem światła flamaster zmieniał odcień na czerwony. ;-)



--


 
29-12-15 15:14  Galeria autorska (Teich ex Jaćko)
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

W ramach przedświątecznych porządków, bardzo solidnych i głębokich odnalazłem kilka modeli sprzed lat, zaimprowizowane sesje zdjęciowe pozwoliły pozostawić ślad po modelach, które za parę lat zapewne ze starości się same rozpadną.
Tutaj wstawiam model czołgu T70, który kilka lat temu kleił mój syn z rozpędu po wymęczonej "Szilce". jaklo ciekawostkę dodam,że moje pierwsze zapytanie na forum Konradusa dotyczyło możliwości kupna tego modelu i przy okazji ta wycinanka to pierwsza rzecz nabyta na allegro.


--

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024