<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1978   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-07-07 00:08  12/1978 Latarnia morska w Rozewiu
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

12/1978 Latarnia morska w Rozewiu

WSMK - Karta Modelu

 
06-08-07 18:27  Galeria autorska (Bartosz)
Bartosz 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 1

Jest to mój pierwszy ukończony model nie licząc samolotu który nie miał wręg. Kleiłem go przez klika dni gdzieś około 1995 roku, samą budowę pamięta jak by to było wczoraj… ciepły letni dzień, a ja siedzę na balkonie w domku zbudowanym z poduszek oraz koca i z wielkim zapałem wycinam wszystkie elementy. Model pomalowany lakierem olejnym dlatego pozmieniał kolory. Po dzień dzisiejszy stoi na polce i zbiera kurz.
Tylko dwa zdjęcia bo nie ma co pokazywać





--
Pozdrawiam
_____

 
02-09-07 14:50  Galeria autorska (Bialy)
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Jedyny jak na razie model budowli w mojej kolekcji. Sklejany około 1987r. (miałem wtedy 13lat). Lampa na szczycie migała (malutki układ elektroniczny zmieściłem wraz z baterią we wnętrzu latarni). Dodatkowo zamontowałem żaróweczki w środku a wszystkie okna powycinałem i wkleiłem do nich folię. Widok nocą robił niezłe wrażenie. Niestety po wielu latach na strychu nie udało mi się uruchomić oświetlenia. Ale dość już nudzenia, czas na zdjęcia:
, ,

 
30-10-09 12:33  Galeria autorska (Pranas)
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5



Ladny model, sklejeny przez mojego ucznia Vilmantasa Norkusa(14 lat) z kolku modelarskiego w Gargzdai (Litwa). Model dobrze pasowal sie, ale biale czesci trzeba bylo przemalowac ze wzgledu na stare wydanie.



Post zmieniony (30-10-09 12:34)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024