<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1978   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-07-07 00:06  2-3/1978 Kuter pilotowy KP-400 Pilot-20
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

2-3/1978 Kuter pilotowy KP-400 Pilot-20

WSMK - Karta Modelu

 
08-08-07 23:34  Galeria autorska (Robin)
Robin 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Model wykonany z skserowanej wycinanki w roku 2001 z czystego sentymentu.
Klejony w swoim czasie nigdy nie został ukończony. Prosty i wdzięczny w budowie.




--

 
15-07-08 15:28  Galeria autorska (bolo-ok)
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

Model wyciągnięty z zakamarków i na tyle na ile mogłem odrestaurowany. Pomalowane burty i dno, maszty także, niestety brak olinowania i paru szczegółów na pokładzie oraz odbojnicy z gazy, ale mam nadzieję że i to w niedługim czasie dorobię. Model wręcz fenomenalny, już sie zaopatrzyłem w drugi identyczny bo jest w planach budowa modelu pływającego powiększonego mniej więcej o 100%. Naprawdę model warty polecenia każdemu, spasowany bardzo dobrze, może tylko przydaloby sie trochę więcej i bardziej czytelnych rysunków, ale i to jest do opanowania. Moim zdaniem jeden z lepszych modeli wydanych przez MM :-)

 
28-12-19 09:26  Galeria autorska (MirZ)
MirZ 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 16


 - 16

Oto mini galeria mojego modelu "Pilota 20". Model klejony w wielkim pośpiechu w dwóch ratach. Zaczęty podczas urlopu, a kończony na święta co by nie było rozgrzebanej roboty na następny rok (taki głupi przesąd). Odnośnie projektu samej wycinanki, to można się tylko przyczepić do zaprojektowania głównego elementu sterówki (łączenie wypadające na środku jednego bocznego okienka). No i jest jeszcze problem starego kartonu, który rozwarstwia się przy mocniejszym zginaniu (a zwijane elementy to już pod tym względem tragedia).

--

Post zmieniony (24-05-21 22:01)

 
27-01-21 08:15  Galeria autorska (Qzek3)
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Kuter pilotowy Pilot 20 z MM w skali 1 /50. Od siebie poprawiona bryła sterówki, poszycie kadłuba i sterówki przeniesione na karton barwiony i z niego wykonane. Oraz wykonałem wnętrze sterówki. Zapraszam do oglądania.



--

--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024