<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1977   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-07-07 20:37  4/1977 Czołg średni Sherman
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

4/1977 Czołg średni Sherman

WSMK - Karta Modelu

 
11-07-07 07:48  Galeria autorska (Paweł)
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Model tego czołgu sklejałem dobrych parę lat wstecz. udało mi się go kupić za parę groszy. Cóż karton pancerny , bo i taki temat ale sklejał się bez problemów. Trochę go podretuszowałem dodałem kilka akcesoriów z GPM-u , pokryłem lakierem i do dziś trzyma się dobrze.


--
Pt-47

 
13-07-07 14:16  Galeria autorska (Piterpanzer)
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Mój starutki shermana M4 A3 jest obecnie w opłakanym stanie,ale tak jak moje T34 mógł posłużyć jako doświadczalny poligon.Opracowanie modelu ,jak i jego wykonanie w dniu dzisiejszym osłońmy kurtyną milczenia..Pierwotnie miał 2 kolorowe malowanie,jakie można było spotkać na froncie włoskim.
Obecnie bazowym kolorem był humbrol 155,następnie zacieki pomalowałem mieszanka 155/kropla 33,czyli czarnego.Gdy farba wyschła powcieralem suche patele,które otrzymałem od Scrosa(thx),niestety ich nazw nie znam.Pozacierane pastele potraktowałem nastepnie pędzlem z wodą.I takie zdjęcia możecie zobaczyć poniżej,ale to nie koniec pastwienia się nad Ronsonem.



Więcej fotek na mojej stronie,zapraszam!

--

Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
09-08-07 23:11  Galeria autorska (Sebastian1987)
Sebastian Cz. 



 - 16

Witam
To ja przedstawie jeszcze mojego Shermanka. Zauwazylem, ze wada tego modelu jest niedokladnosc spasowania brazowego koloru na poszyciu dlatego musialem go zretuszowac. Jakosc zdjec nie powala, ale da sie co nieco zobaczyc. (na jednym ze zdjec z kolega RUDYm ;))




--

Pozdrawiam
Sebastian

Post zmieniony (09-08-07 23:12)

 
19-08-07 18:34  Galeria autorska (Sławomir Bloch)
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Witam Kolegów!
Jak widzę tych modeli obrodziło, więc i ja dołożę swojego, który oczywiście choć to także zabytek niezbyt przypomina pierwowzór ( za wyjątkiem jednego czyli kształtu, ale ostatnia fotka świadczy, że to ten sam choć inaczej wygląda).ale taka moja natura, że jak zapewne wiecie to swoje czołgi szpachluję, doposażam i maluje. Ten model miał wyjątkowo mało szczegółów na pancerzu więc aż się prosił o wzbogacenie jego wyposażenia co niniejszym budując go wtedy uczyniłem. Dlatego też dodałem mu m.in. na wieży obracany km. Browning, zestaw narzędzi, więcej ogniw gąsienic na przednim pancerzu no i maskowanie, które można wyciągnąć jak się znudzi. Ale robiło go się bardzo przyjemnie, w oryginale był bowiem bardzo prosty w wykonaniu nawet dla początkującego modelarza.


, , , , , , ,

, , , , , , ,

, , ,

Post zmieniony (29-08-14 16:51)

 
07-05-08 17:57  Galeria autorska (stanisław.z)
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22



Post zmieniony (13-09-18 11:17)

 
21-09-11 15:39  Galeria autorska (3silnia)
3silnia 



 - 10

Chciałbym przedstawić mojego "Shermiego.



Malowanie raczej było felerne, dlatego dostał nowe maskowanie.

--
4! ? 3!

 
22-09-11 08:45  Galeria autorska (3silnia)
3silnia 



 - 10

Znalazłem jeszcze foty z przedziałem silnikowym




Z tym to był dopiero problem, ale jest i już.



--
4! ? 3!

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024