<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1976   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-07-07 18:14  1-2/1976 Pancernik Rodney
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1-2/1976 Pancernik Rodney

WSMK - Karta Modelu

 
19-08-07 19:14  Galeria autorska (Łukasz_K)
Łukasz_K 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Model ten skleiłem jakieś 10 lat temu. Pierwszy raz wykonywałem reling i pamiętam, że strasznie się przy tym namęczyłem :) Dno zostało pomalowane plakatówką i polakierowane. W niektórych miejscach próbowałem szpachlować dno wikolem, ale nie najlepiej mi to wyszło. No i jeszcze te kotwiczki wędkarskie :)



--

 
14-02-08 12:05  Galeria autorska (ROBO)
ROBO 

 - 10

......model HMS RODNEY powstał pod koniec 1989 roku.Moj ulubiony pancernik mam do owej serii pancernikow sentyment ,szkoda ,ze nigdy nie powstał Nelson,byc moze u mnie powstanie na podstawie wznowionej wycinanki w MM .Jesli ktos by miał jakies materialy to prosze o podesłanie.
Model sklejało sie dobrze jest prosty i dosc latwy w budowie.Czesc srodkowa w poszyciu jest z godnie z załozeniem dorabiana i malowana,niestety nie malowałem całosci i wyglada tak jak widac.
Model lakierowany.
Rodney ma isc do remontu jak cos wyjdzie to dodam tutaj fotki.




--

Post zmieniony (09-09-11 10:25)

 
13-04-12 22:05  Galeria autorska (MAREK)
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11






 
15-06-13 11:10  Galeria autorska (Kozorator)
Kozorator 

Na Forum:
Galerie - 6


 - 3

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024