STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
20-02-06 12:47  (:ukochany okręt/statek:)
modelik19   

niewiem co o tym sądzicie ,ale mam taki pomysł na plebiscyt na ulubiony okręt lub statek z obojętnego okresu ważne jaki się podoba jaki jest ten najlepszy jak dla mnie to jest brytyjski krążownik HMS PENELOPE który ukazał się w 117 planach modelarskich

--

 
20-02-06 16:00  Re: (:ukochany okręt/statek:)
muzzy   

na FOW (dla niewtajemniczonych Forum Okrętów Wojennych - fow.aplus.pl/forum) już jest taki plebiscyt a nawet doczekaliśmy się plebiscytu:) na najbardziej znienawidzony okręt:-)

--
tylko praca i praca... a wszyscy chcą ode mnie Nokie...
Projekt: HMS MALAYA 1943r.....tylko czau za mało...

 
20-02-06 17:07  Re: (:ukochany okręt/statek:)
Bracki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Moje ulubione:

1914 - 1918 "Von der Tann" i "Seydlitz" - za solidność, wytrzymałość i skuteczność;
1939-1945 "Bismarck" - za wiadomo co :), "Błyskawica" -także zasługi nie wymagają komentarza;
Współcześnie: śpiewająca fegata czyli NiR p 61MP "Warszawa", " fregata 1154 "Neustraszimyj", - za piękno, krążowniki t "Ticonderoga" za to,że są poprostu we wszystkim "the best";

Moje ble:
1914-1918 - "Invincible","Indefatigable" i "Queen Mary" i tp "szybkie ale mało gibkie" ;)
1939-1945 - "Jean Bart" - totalna porażka moim zdaniem, oraz zmodernizowane stare amerykańskie pancerniki (te co nie strzelały do niczego innego jak do wysp";
po 1945 - trochę by sie tego znalazło, ale bezapelacyjnie krążowniki rakietowe Albany, Galvestone, Little Rock i tym podobne wynalazki..fuuuj

--



Post zmieniony (20-02-06 17:09)

 
20-02-06 20:25  Re: (:ukochany okręt/statek:)
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

A Bismarcka to za co ??? :-)

--

Teoretyk ostatnio...

 
20-02-06 20:49  Re: (:ukochany okręt/statek:)
muzzy   

Bracki zodernizowane stare hamerykańce strzelały nie tylko do wysp - patrz bitwa o Leyte i zatoka Surigao

--
tylko praca i praca... a wszyscy chcą ode mnie Nokie...
Projekt: HMS MALAYA 1943r.....tylko czau za mało...

 
20-02-06 23:02  Re: (:ukochany okręt/statek:)
Bracki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Ssebitro - Bismarck - za nieliczny w czasie II WŚ klasyczny pojedynek okrętów liniowych,w którym okazał się poprostu lepszy, i za to,że całe moje zainteresowanie wszyskim co pływa i strzela wzięło się od gry pt "Bismarck German" na Commodre 64 ;) . Pamiętam - wgrywała się 32 obroty, a potem czadu. Grafikę uzupełniały wyobraźnia i czytane o Bismarcku książki, a potem modelarstwo i reszta szybko się potoczyła...;)

Muzzy, kampania na FIlipinach,za wyjątkiem epizodu koło wyspy Samar to było "rozstrzeliwanie" japończyków nic więcej.Nic ciekawego (za wyjątkiem w/w epizodu). Druzgocąca przewaga USA w powietrzu i w ilości okrętów. A pod Leyte to zblokowali japońców "pałeczka górna od T" i po ptokach ;)

Ale nie odbiegajmy od tematu wątku :)

--



Post zmieniony (20-02-06 23:03)

 
20-02-06 23:58  Re: (:ukochany okręt/statek:)
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

żadlowce i jachy choc to nie statki (mowa o jachtach) ale na wodzie sie unosi. Więc wydanie MM Opty i POLONEZ na 1 miejscu

--


 
21-02-06 00:12  Re: (:ukochany okręt/statek:)
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Bracki był lepszy bo pojedynkował się z okrętem innej klasy :-))) na dodatek nie dopłynoł do portu :-)))
Dobra ale już ciiiiiiii :-)

--

Teoretyk ostatnio...

 
21-02-06 00:37  Re: (:ukochany okręt/statek:)
Bracki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Ssebitro, napisz lepiej co ci się podoba a co nie , a nie czepiasz się tego co nie dotyczy tematu wątku tak?:) Komentarze, proszę na bok :).

Ssebitro, Muzzy czekam na wasze typy:

--



Post zmieniony (21-02-06 00:49)

 
21-02-06 01:18  Re: (:ukochany okręt/statek:)
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Przecież żartuje :-)

W zasadzie każdy pancernik z taranem , może jeszcze Scharnchorst Pana von Spee , i pierwsze torpedowce .

--

Teoretyk ostatnio...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024