STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-10-16 11:47  [F] - "Żywioł. Deepwater Horizon".
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Chciałbym wszystkim polecić obejrzenie filmu pod w.w. tytułem.

http://www.deepwaterhorizon.movie/

Udało mi się załapać na ostatni dzień wyświetlania tego filmu w kinach - po zaledwie 2 tygodniach zszedł z repertuaru - no comments o wiele gorsze badziewia lecą miesiącami.


Muszę przyznać że mam do tego filmu bardzo nieobojętne podejście bo ostatnie 6 lat pracowałem w firmie do której należała DWH ( jankesi uwielbiają skróty i takim skrótem określany był "Horizon").
Streszczając się napiszę tylko że jest to najlepszy film na jakim byłem w kinie odzwierciedlający realia. Nie znam się na lataniu samolotami , wyścigach czy graniu na giełdzie itp więc trudno mi określić jednoznacznie jak takie filmy mają się do rzeczywistości ale ten pod tym względem to numero 1.
W pierwszej części czułem kurcze jakby nakręcili mój dzień pracy no a potem wiadomo wybuch pożar itp. Naprawdę wyłapałem niewiele nieścisłości czy przeinaczeń.
Do kina zabrałem całą rodzinę i po usłyszałem jakże skrajne opinie
- żona - nigdzie więcej nie pojedziesz
- córka - tato ale masz fajną prace
- syn- niewieiele widział bo cały czas miało czy zamknięte ze strachu.....;-(

Polecam wszystkim to widowisko i tylko pozostaje lekki żal że trzeba czekać do wydania DVD lub emisji w TV.

ex-Master na "Deepwater Millennium"

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
18-10-16 12:41  Odp: [F] - "Żywioł. Deepwater Horizon".
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

...czas wracac na poklad I ogladac na zywo a nie jakies archiwalne filmy w kinie "mate";-)

--
Royal Navy first !!!

 
21-10-16 09:39  Odp: [F] - "Żywioł. Deepwater Horizon".
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Byłem, widziałem. Robi wrażenie.W pełni się z Tobą zgadzam.
("Sedco Express")

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024