STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-10-12 23:36  Stawiacz min GRYF
Andrzej   

Witam Szanownych Kolegów i proszę o pomoc.
Potrzebuję pilnie ksera wszystkich stron kartonówki wydanej przez FLY MODEL chyba numer 155 albo 115 poświęconej stawiaczowi min ORP GRYF w skali bodajże 1:200
Ponieważ przymierzam sie do robienia modelu tego okretu w skali 1:50, chce pójść troch na skróty wykorzystując niektóre siatki i wręgi z kartonówki odpowiednio powiększone do potrzebnej skali. Gdzieś, któes wydawnictwo ma ten numer FLY MODEL ale jako kartonówka nie jest mi potrzebny, może ktoś inny wykorzysta, ja natomiast potrzebuje tylko ksera A3.
Bardzo proszę Kolegów o pomoc w tym zakresie.
Proszę o kontakt : 504 795 390 albo astawski@pro.onet.pl
Pozdrawiam
Andrzej

--

 
18-10-12 10:02  Odp: Stawiacz min GRYF
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Sprawdź pocztę.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
25-10-12 22:00  Odp: Stawiacz min GRYF
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

Może cokolwiek z tego będzie pomocne - http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=89&t=29228 (wiem, że inna skala, inny materiał, ale wyzwanie podobne ;) )

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024