STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-10-05 21:18  Laik pyta-HMS Sheffield??
Molzey 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Czego szukać w sieci?Jakie magiczne zaklęcia wstukać w googlu ,aby dostać niewiarygodną ilość dnych?;)))
Tak sobie myślę ,że krążowniki to jednak kwintesencja okrętu wojennego.....Piękne,szybkie i zabójcze.Warto sklejać, myślę....

--
Powracam w opary kleju... Sztachnąć się jeszcze raz.....

 
15-10-05 14:29  Re: Laik pyta-HMS Sheffield??
Kyofu 

 

Hi, hi...
A Sheffield w szczególności. Osobiście uważam je za najpiękniejsze (po IJN) krążowniki II WŚ. Niech kolega się rozejży na Allegro bywają tam czasem jego Plany Modelarskie - ja mam i polecam każdemu kto będzie chciał się zmierzyć z tym pięknym okrętem !

 
15-10-05 17:13  Re: Laik pyta-HMS Sheffield??
ArturN   

No cóż różne sluchy chodzą o tych planach :) ale ja bym sie na podstawie tylko i wyłącznie tych planów nie podjął budowy.

--
Szkutnicze RC

 
15-10-05 20:14  Re: Laik pyta-HMS Sheffield??
Molzey 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Kyofu ,drogi kolego ,a nie podzieliłbyś się tymi planami,hę?
Może jakiś mały skanik?Please....

--
Powracam w opary kleju... Sztachnąć się jeszcze raz.....

 
16-10-05 09:19  Re: Laik pyta-HMS Sheffield??
Kyofu 

 

Hej !
Skan odpada -to są arkusze A2.
Możliwe jest xero wielko formatowe ale na to trzeba czasu którego na razie nie mam :-(
Muszę specjalnie jechać a mam zupełnie nie po drodze, sam mam pare rzeczy do powiększenia na xero więc wizyta w "studio" mnie i tak nie ominie.
W tym tygodniu na 100% nie da rady postaram sie w przyszłym.
Odezwę się do Ciebie na e'mail.
Mój obecnie aktualny to aranel@poczta.onet.pl
Pozdrawiam !
Kyofu

 
21-10-05 10:45  Re: Laik pyta-HMS Sheffield??
Kyofu 

 

Hej !
Byłem i już wiem - Xero będzie kosztowało 25zł + jakieś 5zł koszt przesyłki = 30zł
Napisz czy Ci to pasuje?
Pozdrawiam !
Kyofu

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024