STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-08-05 21:13  Czy kto wie Schernchorst
Czarny koń 

 

Mam pytanie ponieważ dużo jest tych numerów wycinanek więc już tego nie kontroluję czy były w jakimś wydawnictwie model okrętu "Schernchorst". Poza wycinanką mam pytanie czy były gdzieś jego plany. Z góry dzięki.

 
09-08-05 22:08  Re: Czy kto wie Schernchorst
karol   

Czy masz na myśli Scharnhorst - niemiecki pancernik? Jeśli tak, to w skali 1:200 były chyba 2 modele - GPM nr.71 i Haliński - Military Model (nr. nie pamiętam). A w skali 1:400 z JSC do linii wodnej. Plany były, a raczej niezła monografia wsparta rysunkami tj. seria Nautilus 3 wydawnictwa militaria poświęcona pancernikom Scharnhorst i Gneisenau.

 
09-08-05 22:31  Re: Czy kto wie Schernchorst
karol   

Właśnie zaglądnąłem na allegro i wczoraj była aukcja Scharnhorsta od Halińskiego (poszedł całkiem niedrogo), jest natomiast dostępna ta monografia.

 
10-08-05 00:50  Re: Czy kto wie Schernchorst
Czarny koń 

 

Dzięki karol za znaczaco wyczerpujace odpowiedzi. Sorry ale z alegro mam na bakier nie zebym oszukiwał lecz za sianie wrogiej propagandy (spory Allegro a Adico obecne Aukcie24).

 
10-08-05 01:19  Re: Czy kto wie Schernchorst
Czarny koń 

 

Ponieważ chciałbym wykonać ten model a brakuje spodu a i górę też bym udoskonalił byłbym wdzięczny za jakieś plany w jakiejś formie

 
10-08-05 20:37  Re: Czy kto wie Schernchorst
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A może masz na myśli krążownik pancerny S.M.S. Scharnhorst, wydany również przez JSC w skali 1:250? To model do linii wodnej ("...brakuje spodu..."), nakreślony dość dawno tradycyjną metodą ("...górę też bym udoskonalił...") - model rzeczywiście warty nowego opracowania, a nie tylko nowej okładki...
Pozdrawiam, gr

 
15-08-05 19:33  Re: Czy kto wie Schernchorst
Czarny koń 

 

Trudno powiedzieć co to było za wydanie bo jest to ściągniete z internetu za free i żebym z tym coś zrobił lepszego to bym potrzebował palnów.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024