STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-11-17 17:55  Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
zremb 

 

Do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej miasta Gdyni , oraz (najprawdopodobniej) w Muzeum Marynarki Wojennej (wydawca), cena 35 PLN. Kalendarz duży 60x46 cm

Post zmieniony (03-01-19 22:57)

 
08-11-17 21:04  Odp: Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Czy jest do kupienie poza wymienionymi punktami ?

 
08-11-17 21:42  Odp: Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
zremb 

 

Jest do nabycia w formie wysyłkowej. Zamówienia należy składać na adres: sekretariat@muzeummw.pl
Kalendarz 2018

--

Post zmieniony (08-11-17 21:44)

 
08-11-17 22:24  Odp: Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
kari   

Adam Werka, ... niekwestionowany Król malarstwa o tematyce morskiej.
... kalendarz ... rewelacja!
..., ale dla sympatyków malarstwa Mistrza prac o tematyce wojenno-morskiej i nie tylko
ostatni gwizdek na "zaliczenie" ;-) wystawy czasowej w Muzeum MW w Gdyni - temat:
"WIELKIE DNI MAŁEJ FLOTY W MALARSTWIE ADAMA WERKI" 26.06.2016r - 28.11.2017r
... gorąco polecam naprawdę warto.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Post zmieniony (14-11-17 22:51)

 
09-11-17 14:32  Odp: Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witam
Dzisiaj dostałem ten kalendarz i jest swietny. Co do ceny to zapłaciłem 25 zł za kalendarz + 15 zł przesyłka kurierska(bo tylko taka formę wysyłki MMW preferuje.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
12-11-17 18:01  Odp: Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
pikowski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
 

W piątek byłem w Gdyni i kupiłem ten kalendarz. Bardzo fajny, choć format rzeczywiście jest duży. Kalendarza raczej nie mam gdzie powiesić, ale pewnie oprawię sobie 1-2 ilustracje za jakiś czas.

 
12-12-17 12:00  Odp: Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
ROBO 

 - 10

..czy ten kalendarz [chodzi o rysunki] nie był wieki temu w sprzedaży ?

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
12-12-17 18:16  Odp: Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
kari   

... były ... podobne w 1985 i 1989 jeden na okładce miał ścigacza S5 a drugi pancernik Yamato i jakiś niczczyciel.
Były także inne z jednostkami handlowymi, pasażerskimi i żaglowcami oczywiście w wykonaniu Mistrza Adama Werki.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
13-12-17 11:33  Odp: Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
ROBO 

 - 10

kari napisał:

> ... były ... podobne w 1985 i 1989 jeden na okładce miał ścigacza S5 a drugi pancernik Yamato i
> jakiś niczczyciel.
> Były także inne z jednostkami handlowymi, pasażerskimi i żaglowcami oczywiście w wykonaniu Mistrza
> Adama Werki.
> --------------------------------------------------------------------------------------------------------


- chyba mam w posiadaniu ten z 89',ale muszę go wykopać z archiwum..

thx.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
14-12-17 01:06  Odp: Kalendarz „Malarstwo Adama Werki 2018”
GrzechuO   

Wzmiankowane przez kol. ROBO i kari kalendarze były sygnowane jako Kalendarz Morza - miesięcznika, na którym ja osobiście się wychowałem...

Na odwrocie kart kalendarza jest krótki opis historii jednostki z obrazu i jej planik.

--
Pozdrówka

GrzechuO

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024